• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Pokrowce na materac, pokrowiec na materac, ochrona materaca - produkty przyjemne dla ciała

Pokrowiec na materac jest jego przysłowiową wisienką na torcie. Często traktowany po macoszemu, ma jednak swoją rolę do odegrania. Jego głównym zadaniem jest zabezpieczenie materaca przed przypadkowym zniszczeniem i zabrudzeniem. Pokrowiec na materac jest miękki i przyjemny. Do wyboru kilka rodzajów o różnych właściwościach.

Zalety pokrowców na materac

Pokrowce na materac są ostatnią warstwą każdego materaca, bezpośrednio stykającą się z Twoją skórą. Ich głównym zadaniem jest ochrona materaca przed zabrudzeniem, zniszczeniem, kurzem i wilgocią. Nasze pokrowce na materac uszyte są z najlepszych materiałów, bezpiecznych i atestowanych. Wysoka jakość produktów przekłada się na wysoką jakość pokrowców.

Do wyboru jest kilka rodzajów pokrowców. Pokrowce szyte są na indywidualne zamówienie, według rozmiarów podanych przez klienta. Produkt jest gotowy w ciągu 3 dni roboczych i następnie przekazany kurierowi.

Wszystkie modele mają wszyte wzdłuż krótszego i dłuższego boku suwaki, dzięki którym bez problemu zdejmiemy i założymy pokrowiec. Pranie i czyszczenie nie sprawi więc kłopotów. Podczas prania pokrowca należy przestrzegać wytycznych producenta dotyczących temperatury, środków piorących oraz suszenia, by nasz produkt nie uległ zniszczeniu i nie stracił swoich cech.

Budowa pokrowców na materace

Oferta zawiera pokrowce o różnych właściwościach, różnej gramaturze. Posiadamy jeden pokrowiec niepikowany czyli pokrowiec Jersey, w jasnym kolorze. Brak pikowania oznacza, że nie jest on połączony z owatą. Pokrowiec Jersey można prać w temperaturze 40°C, jest wykonany w 100% z poliestru. Wszystkie pozostałe pokrowce są pikowane.

Posiadamy pokrowce z dodatkiem włókien bambusa czyli Bamboo, pokrowce z ekstraktem z aloesu czylipokrowce Aloe Vera (gramatura 210g/m2). Pokrowiec Bamboo uszyty jest w 80% z poliestru, w 15% z bawełny i posiada 5% dodatek włókna bambusowego. Na wyjątkową uwagę zasługuje pokrowiec Tencel z dodatkiem celulozy o gramaturze wynoszącej 220g/m2. Pokrowiec ma właściwości antyalergiczne, szybko wchłania nadmiar wilgoci i jest bardzo przyjemny w dotyku.

Pośród wszystkich modeli wyróżnia się także pokrowiec Żakard w grafitowym kolorze, wyjątkowo odporny na mechacenie, przetarcia, plamy. Pokrowiec posiada certyfikat trudnopalności. Ma designerski, młodzieżowy wygląd.

Pozostałe dostępne warianty to pokrowiec Silver ze srebrnym napisem oraz pikowany pokrowiec Jersey. Wszystkie dostępne u nas pokrowce można prać. Wybór odpowiedniego materaca to podstawa, nie zapominajmy jednak o nie mniej istotnym elemencie jakim jest pokrowiec.Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 28.05.2024