• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materace o długości 120 cm | Wysoka jakość

Materace o długości 120 cm to produkty przeznaczone dla najmłodszych użytkowników czyli noworodków oraz niemowlaków. Przeważnie stanowią wyposażenie łóżeczka lub kojca. Najczęściej wybieraną opcją są materace piankowe, posiadamy jednak jeszcze materace bonellowe oraz kieszeniowe (warto zwrócić uwagę na niewysoką wersję mini).

 

Materace o długości 120 cm produkowane są z myślą o naszych najmłodszych. Dedykowane przede wszystkim noworodkom oraz niemowlakom. To najczęściej wybierana długość do dziecięcych łóżeczek. Mimo, iż oferujemy materace na każdej konstrukcji, to preferowane są materace piankowe. Wykonane z certyfikowanych, przewiewnych materiałów nie uczulają i są bezpieczne dla dzieci. Również materace o długości 130 cm występują w wielu odmianach, twardościach i rodzajach rdzenia. Najpopularniejsze są materace miękkie oraz średnio twarde, gwarantujące optymalne podparcie sylwetki dziecka i wspomagające jej prawidłowy rozwój. Materace termoelastyczne dopasowują się do ciała dziecka pod wpływem nacisku i temperatury, jednak polecamy je starszym dzieciom. Dla noworodków bezpieczniejszym rozwiązaniem będą materace lateksowe, o wyjątkowej sprężystości i elastyczności.

Wysokiej jakości materace dla dzieci o długości 120 cm

Produkujemy materace na wymiar co 5 cm, dlatego oferujemy również produkty o niestandardowych rozmiarach jak na przykład materace o długości 125 cm. Dzięki temu dopasujesz materac do nietypowego łóżeczka bez najmniejszego problemu. Materace piankowe dla dzieci równomiernie podpierają ciało na całej długości. Dziecko jest odprężone i zrelaksowane, napięcie mięśni nie występuje a krew swobodnie krąży.

Rodzaje surowców wykorzystanych w materacach o długości 120 cm

Materace dziecięce o długości 120 cm wykonane są głównie z pianek ze względu na twardość. Najczęściej jest to lateks, pianka termoelastyczna visco memory, pianka wysokoelastyczna HR lub pianka T25. Rzadziej stosuje się materace z pianką moletowaną lub moletowaną visco molet. Materace dziecięce są dwustronne, mogą mieć jednakową twardość po obu stronach lub dwie odmienne. Część rodziców decyduje się na jedną twardą stronę materaca. Wówczas mają do wyboru kokos lub trawę morską.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 28.05.2024