• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 100x185 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Materace 100x185 cm produkujemy dopiero po złożeniu zamówienia. Produkty nie są magazynowane, trafiają do klientów prosto z produkcji, która trwa maksymalnie 3 dni robocze. Nasze produkty cechuje najwyższa jakość wykonania, dlatego również usługa transportu prezentuje wysoki poziom. Materace przewożone są w formie płaskiej, bez zwijania i zginania.

 

Sprawdź naszą ofertę i wybierz jeden z bardzo komfortowych materacy 100x185 cm, by spać spokojnie i wygodnie. Oferujemy bogaty asortyment modeli o zróżnicowanej twardości, konstrukcji i różnorodnych surowcach. Nasze produkty cechują się wysokim gatunkiem, doskonałą jakością i wykonaniem. Posiadamy bardziej dostępne cenowo materace piankowe i bonellowe oraz luksusowe materace lateksowe. Warto zainwestować również w wysokiej jakości materace pocketowe lub materace multipocketowe.

Komfortowy materac 100x185 cm to gwarancja wygodnego wypoczynku

Co decyduje o tym, że możemy określić materac mianem wygodnego? Najważniejsze są parametry dobrane indywidualnie do użytkownika. Im bardziej spersonalizowany materac 105x185 cm tym lepiej spełni oczekiwania. Na co zwrócić uwagę dokonując zakupu materaca? Najistotniejsze parametry to twardość, rdzeń materaca oraz surowce zastosowane na warstwy wierzchnie. Twardość powierzchni uzyskujemy dzięki konkretnym materiałom, a materace 95x185 cm dzielimy na cztery kategorie:

Miękką powierzchnię uzyskujemy stosując podwójną warstwę pianki termoelastycznej visco memory. Materace z tą pianką nazywamy materacami termoelastycznymi. Wśród materacy średnio twardych znajdują się materace lateksowe, materace z pianką wysokoelastyczną HR lub T25 (klient decyduje, z której z nich zbudowany będzie jego materac 100x185 cm), materace z pianką profilowaną i materace z pianką profilowaną visco memory. Do materacy twardych zaliczamy materace kokosowe i materace z trawą morską (o zastosowaniu jednego z tych dwóch surowców również decyduje klient). Materace z końskim włosiem nałożonym na podwójną warstwę kokosową to materace bardzo twarde. Dzięki dobraniu odpowiedniego rdzenia nasz materac zyska niezbędną trwałość oraz zapewni stabilne wsparcie sylwetki.

Do 28% rabatu na standardowe rozmiary rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023