• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 160x200 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Materace 160x200 cm miękkie wykonane są z podwójnej warstwy pianki visco memory i dedykujemy je lekkim osobom, których waga nie przekracza 60 kg. Materace średnio twarde czyli dla osób o wadze 60-100 kg mają bardzo zróżnicowaną budowę (pianka HR, lateks, pianka visco memory, pianki moletowane, pianka T25). Materace z kokosem lub trawą morską to materace twarde polecane osobom, których waga przekracza 100 kg a bardzo twarde tym, którzy ważą ponad 120 kg.

 

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą i szeroką ofertą naszych materacy 160x200 cm. W ofercie wszystkie twardości czyli materace miękkie, materace średnio twarde,materace twarde i materace bardzo twarde. Każdy znajdzie u nas model, który spełni jego oczekiwania, zarówno osoba lekka jak i ciężka, dziecko i dorosły. Oferujemy wysoką jakość i komfortową powierzchnię. Materace 165x200 cm są wykonane z certyfikowanych materiałów, są sprawdzone i bezpieczne w użytkowaniu.

Standardowe i niestandardowe rozmiary materacy

Produkujemy materace co 5 cm i każdy z nich produkowany jest w ciągu trzech dni roboczych, niezależnie od wymiarów. Pozwala to na optymalne zagospodarowanie przestrzeni na przykład w wąskim i długim pokoju czy zagwarantowanie komfortowego wypoczynku osobom wyjątkowo wysokim. Niezależnie od powodów dla których zamawiasz niestandardowy rozmiar, umożliwiamy dostępność w każdej twardości, w każdym typie rdzenia oraz wykonanie z każdego rodzaju surowca. Materac 170x200 cm jest dostępny w czterech twardościach, jako:

  • materac miękki – dla wagi nie przekraczającej 60 kg

  • materac średnio twardy – dla wagi 60-100 kg

  • materac twardy – dla wagi przekraczającej 100 kg

  • materac bardzo twardy – dla wagi przekraczającej 120 kg

Śpij spokojnie na materacu 160x200 cm

Twardość materaca 160x200 cm to nie jedyny parametr, który wpływa na komfort wypoczynku. Warto zwrócić uwagę również na jego rdzeń. Ma istotny wpływ na trwałość materaca. Najmniej odporne na wypracowanie są materace piankowe i dlatego polecamy je osobom lekkim a w szczególności dzieciom. Znacznie trwalsze są materace 160x200 cm z konstrukcją sprężynową. Zarówno materace bonellowe jak imaterace kieszeniowe. Zbudowane są z dwóch rodzajów sprężyn i zapewniają doskonałe podparcie sylwetki. Konstrukcja pocketowa i materace multipocketowe posiadają elastyczność punktową, natomiast materace bonellowe elastyczność powierzchniową.

Do 28% rabatu na standardowe rozmiary rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023