• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materace 200x240 cm

Wygodny materac 200x240 cm to najważniejszy element sypialni. W swojej ofercie posiadamy materace piankowe, sprężynowe (bonellowe, kieszeniowe, multipocket) i lateksowe. Jeśli chcesz, aby Twój sen był przyjemny i spokojny sprawdź i kup jeden z naszych komfortowych materacy 200x240 cm.

Dla kogo materac 200x240 cm będzie odpowiedni?

Proponujemy materace z najwyższej jakości surowców i z materiałów od sprawdzonych dostawców. Materace są produkowane w Polsce i dostarczane na płasko pod wskazany adres. Mamy możliwość zaproponować klientom materac co 5 cm na długość i szerokość. U nas kupisz materac 200x240 cm piankowy, sprężynowy czy lateksowy. Do wyboru masz 4 stopnie twardości materaca od modeli miękkich po bardzo twarde. Serdecznie zapraszamy jeśli poszukujesz dobrego materaca 200x240 cm.

Materac 200x240 cm dla osób dorosłych

Duże materace zakładamy, że będą służyć dla osób dorosłych a w takim przypadku należy wybierać mocne konstrukcje sprężynowe. Z naszej strony jeśli myślimy o zakupie budżetowym, można wybrać materac oparty na sprężynie bonellowej ale jeśli liczy się dla nas wysoki komfort i trwałość to zalecamy wybrać materac kieszeniowy albo wykonany na bazie lateksowej. Takie materace służą długie lata i też mają dobry wpływ na jakość i zdrowy sen. Materac kieszeniowy wyróżnia się zastosowaniem stref komfortu i dużej ilości punktów podparcia. Praca materaca kieszeniowego jest cicha, dzięki opakowaniu każdej sprężyny w osobną kieszonkę materiału. W materacach kieszeniowych wyróżniamy dwie konstrukcje pocket z 262 szt sprężyn na m2 lub multipocket z podwojoną ilością sprężyn 510 szt. Wersje multi są zalecane, gdy waga użytkowników jest mocno zróżnicowana lub gdy lubimy sztywne i mocne podparcie ciała. Materace lateksowe idealni dopasowują się do każdej osoby i jej wagi. Są to materace bardzo wytrzymałe i przewiewne, nie gromadzą kurzu czy roztoczy.

Co jeszcze znajdziemy w materacach 200x240 cm

Twardości tym się różnią poszczególne modele materacy. Materace miękkie mają w budowie piankę plastyczną visco memory. Pod wpływem ciepła pianka mięknie, otula. Materac średnio twardy może mieć wykończenie lateksowe albo profilowane z pianki molet. W materacach twardych do wyboru klient ma matę kokosową albo wykonaną z trawy morskiej. Materace najbardziej twarde posiadają w swojej budowie podwójną warstwę kokosową i końskie włosie. Niezależnie jaki materac wybierzesz będzie on wykonany solidnie i w wybranych przez Ciebie materiałów. Stwórz wg własnych upodobać materac 80x240 czy materac 200x240 cm.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 23.07.2024