• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materace o długości 200 cm | Rozbudowana oferta

Materace o długości 200 cm to najpopularniejsze i najczęściej wybierane modele. Ten standardowy rozmiar dopasujesz do typowego łóżka. Materace dostępne są w wersjach piankowych oraz sprężynowych. Nasi klienci decydują o rodzaju zastosowanego na warstwy zewnętrzne surowca, np. czy chcą piankę wysokoelastyczną HR czy piankę T25, czy wybierają kokos czy trawę morską.

 

Najpopularniejsze i najczęściej wybierane są materace o długości 200 cm. To standardowy rozmiar pasujący do większości łóżek dostępnych w sklepach. Materace o długości 200 cm dostępne są we wszystkich twardościach czyli miękkiej, średnio twardej, twardej i bardzo twardej. Stopień twardości należy dobrać do wagi użytkownika. Każdej twardości przypisany jest przedział wagowy, więc nasi klienci nie powinni mieć problemu z dopasowaniem jej.

Podział materacy o długości 200 cm

Jak już wspominaliśmy podstawowy podział materacy o długości 195 cm i pozostałych to podział ze względu na stopień twardości. Przedstawia się następująco:

  • materace miękkie – do wagi 60 kg

  • materace średnio twarde – waga 60-100 kg

  • materace twarde – waga ponad 100 kg

  • materace bardzo twarde – waga przekraczająca 120 kg

Kolejnym bardzo istotnym parametrem jest rodzaj rdzenia materaca o długości 205 cm. Do wyboru między innymi materac piankowy, materac z rdzeniem lateksowym, materac bonellowy oraz materac kieszeniowy (w wersji pocket oraz multipocket). Rdzeń materaca wpływa na jego trwałość oraz stabilizuje całą powierzchnię. Im wyższa waga użytkownika tym stabilniejsza powinna być konstrukcja. Osoby lekkie mogą użytkować materac piankowy, te cięższe powinny zdecydować się na materac sprężynowy lub charakteryzujący się wyjątkową odpornością na ciężary i użytkowanie materac z rdzeniem lateksowym.

Surowce użyte w budowie materaca o długości 200 cm

Nasze materace o długości 205 cm produkujemy z atestowanych materiałów. Nasi klienci mają bardzo zróżnicowaną ofertę do wyboru. To oni decydują o tym, z jakiego podstawowego materiału będzie wykonany ich materac. Wybierają pomiędzy pianką T25 a pianką wysokoelastyczną HR lub pomiędzy kokosem i trawą morską. Większość naszych materacy to modele dwustronne czyli i jedna i druga strona nadają się do użytku. Nie tylko zwiększa to użytkowość materacy lecz również daje możliwość przetestowania dwóch różnych twardości. Jeżeli masz problem z wyborem konkretnego modelu zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024