• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac multipocketowy, materace z konstrukcją multipocketową - wyjątkowa wygoda

Materace multipocketowe to materace na konstrukcji sprężynowej ze zwiększoną ilością sprężyn. W wersji podstawowej czyli w materacach pocketowych liczba sprężyn wynosi 262 szt./m2. W wersji multipocketowej ich liczba została podwojona i wynosi aż 510 szt./m2. Materac zyskuje na sztywności i twardości. Jest mocniejszy i odporniejszy na duże obciążenia.

Trwałe materace multipocket

Materace multipocketowe to bardzo trwałe i komfortowe produkty. Gwarantują optymalne podparcie kręgosłupa i dopasowują się do kształtu sylwetki. Są odporne na duże obciążenia, trwałe. Różnią się od materacy pocketowych ilością sprężyn. W wersji kieszeniowej ich liczba wynosi 262 szt./m2 natomiast w materacach multipocketowych ich liczba została podwojona i wynosi 510 szt./m2. Sprężyny są mocne i wykonane z wysokiej jakości drutu. Umieszczone w osobnych, materiałowych kieszonkach pracują niezależnie jedna od drugiej. Konstrukcja jest zwarta dzięki temu, że kieszonki są ze sobą z jednej strony zszyte a z drugiej sklejone. Samodzielna praca sprężyn gwarantuje elastyczność punktową materaca. Uginają się one tylko w miejscu nacisku. Dzięki temu materac amortyzuje wszystkie ruchy i niweluje efekt falowania. Jest to cecha przydatna szczególnie w przypadku, gdy na materacu śpią dwie osoby i ich waga znacząco się różni. Multipocketowa konstrukcja sprawia, że partnerzy nie wybudzają się wzajemnie a osoba lżejsza nie stacza się w kierunku cięższej.

Rodzaje sprężyn pocketowych w materacu Multipocket

Wszystkie modele materacy występują w trzech wersjach. Każdy wariant różni się wysokością sprężyn. W wersji podstawowej sprężyny mają 12 cm wysokości, w wersji mini zostały one skrócone o połowę i mają tylko 6 cm wysokości. Dla osób, które poszukują wyższego materaca mamy wersję max, czyli wydłużoną o 5 cm. Sprężyny mają aż 17 cm wysokości.

Materace multipocketowe mini to dobra propozycja dla osób, które ze względu na ograniczoną przestrzeń nie mogą kupić materaca w standardowych rozmiarach. Dla przykładu mogą to być na przykład kierowcy samochodów ciężarowych. Do tej pory jedyną dla nich opcją były cienkie, szybko się wypracowujące (szczególnie pod cięższą osobą) materace.

Materace multipocketowe max zyskując na wysokości tracą na twardości i sztywności. Są miększe od pozostałych wersji, bardziej sprężyste. Podczas zakupu należy to brać pod uwagę.

Wśród materacy multipocketowych mamy do wyboru każdy rodzaj twardości i wiele różnych surowców. Możemy zakupić materac termoelastyczny,materac kokosowy, materac z trawą morską i inne. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 28.05.2024