• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materace nawierzchniowe, nakładki na materac, topery - podnieś komfort swojego wypoczynku

Materace nawierzchniowe to produkty, które przydadzą się w każdym domu. Mają kilka zastosowań, od prostego czyli ochrona materaca przed zabrudzeniem i zniszczeniem, po te mające wpływ na komfort snu jak wygładzenie i wyrównanie powierzchni czy zmiana twardości materaca. Topery czy nakładki, bo z taką nazwą równie często się spotkamy, są łatwe w przechowywaniu. Szczególnie jeżeli nie zawierają utwardzającej warstwy kokosowej czy z trawy morskiej.

Materace nawierzchniowe - idealne na sofę, wersalkę lub wypracowany materac

Materace nawierzchniowe to bardzo praktyczne produkty. Lekkie, cienkie i przydatne w każdym domu. Mają wiele zastosowań. Zabezpieczą nowy materac przed zniszczeniem, zaplamieniem i zabrudzeniem (utrzymanie nakładki w czystości nie sprawia kłopotów. Zdjęcie i wypranie pokrowca jest szybkie i bezproblemowe). Zachowanie higieny jest dzięki temu bardzo proste.

Nakładka na materac to szybkie rozwiązanie, gdy zakupiłeś materac o źle dobranej powierzchni. Toper może ją zmiękczyć lub utwardzić. W ofercie dostępne są materace nawierzchniowe miękkie, materace nawierzchniowe średnio twarde, nakładki twarde oraz nakładki bardzo twarde. Ich wysokość waha się od 4 – 6 cm.

Nakładki to także sposób na niewygodny tapczan, nierówny narożnik, na powierzchnię pełną dołków i pagórków. Przy jej pomocy wygładzisz wszystkie nierówności. Materac nawierzchniowy nałożony na powierzchnię wyraźnie poprawi komfort i jakość snu. Przyda się także jako dodatkowy materac dla gości. Toper możemy zabrać ze sobą na wycieczkę, pod namiot, do domku letniskowego. Warto zakupić go także, gdy nasze dziecko najbliższe miesiące spędzi w internacie lub akademiku. Niejednokrotnie materace w takich instytucjach są już wysłużone i dodatkowa warstwa w postaci nakładki na materac z pewnością się przyda. Jeżeli zależy Ci na higienie to również jest doskonałe rozwiązanie.

Rodzaje materacy nawierzchniowych, nakładek na materac

Umożliwiamy naszym klientom wybór surowca, z którego będzie wykonana nakładka. Jej podstawą będzie albo pianka wysokoelastyczna HR albo pianka poliuretanowa T25. I to o tej podstawie zdecyduje klient. Pozostałe warstwy będą zależały od twardości topera. W przypadku nakładek twardych i bardzo twardych będzie to warstwa kokosowa, warstwa z trawy morskiej i końskie włosie. Przy nakładce miękkiej w grę wchodzi tylko podwójna warstwa pianki Visco Memory. Nakładki średnio twarde to wybór pomiędzy lateksem, pianką Visco Memory, pianką wysokoelastyczną HR i piankami moletowanymi.

Wszystkie nakładki są dwustronne i obie strony nadają się do użytku.

Polecamy również zapoznanie się z pozostałym asortymentem. Oferujemy materace piankowe, materace kieszeniowe, materace bonellowe i materace z rdzeniem lateksowym we wszystkich czterech twardościach.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 28.05.2024