• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materace 185x235 cm

Wygodny materac 185x235 cm to najważniejszy element sypialni. W swojej ofercie posiadamy materace piankowe, sprężynowe (bonellowe, kieszeniowe, multipocket) i lateksowe. Jeśli chcesz, aby Twój sen był przyjemny i spokojny sprawdź i kup jeden z naszych komfortowych materacy 185x235 cm.

Luksusowy materac 185x235 cm dla każdego

Przed zamówieniem materaca 185x235 cm upewnij się, że jest to prawidłowy rozmiar którego potrzebujesz. Zmierz miarką lub metrem samo wnętrze skrzyni na materac. Jeżeli jest to rozmiar łóżka z ramą. Może się okazać że potrzebujesz materaca w mniejszym rozmiarze np. materac 180x235 cm.

Dla kogo twardy a dla kogo miękki materac 185x235?

Poza właściwym rozmiarem, ważne jest aby dobrać właściwe parametry materaca, czyli budowę i twardość. Ułatwić ten wybór ma skala twardości, która która określa stopień twardości materaca odpowiedni dla wagi użytkownika. Według tej skali rozróżniamy materace miękkie dla osób o wadze do kg, materace średnio twarde dla użytkowników do 100 kg, materace twarde dla osób o wadze powyżej 100 kg do 120 kg, oraz materace bardzo twarde dla osób powyżej 120 kg.

Zbuduj swój materac 185x235

Kupując w naszym sklepie internetowym wybierasz jego budowę. Określasz rdzeń materaca czyli wybierasz materac piankowy, materac kieszeniowy, materac bonellowy albo materac lateksowy. Materace średnio twarde, które w swojej budowie mają piankę zobligują Cię do wyboru rodzaju pianki. Do wyboru są: pianka poliuretanowa T25 lub pianka  wysokoelastyczna HR. Jeżeli wybierasz materac z pianką T25 możesz również wybrać czy ma ona być gładka, czy profilowana. Profilowana pianka Molet nadaje stronie materaca, po której jest umieszczona właściwości mikromasażu. Również materace z pianką Visco Memory dają Ci wybór pianki gładkiej lub profilowanej.

Na koniec wybierz jeszcze pokrowiec na swój materac i możesz składać zamówienie. Twoje miejsce do spania nie jest ograniczone ramą łóżka, możesz wybrać materac 190x235 cm lub materac 180x235 cm. Jeżeli chcesz się upewnić czy wybrany model materaca jest odpowiedni dla Ciebie albo potrzebujesz pomocy w wyborze modelu czy informacji na temat materacy, której nie znalazłeś na naszej stronie, skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 28.05.2024