• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materace 190x235 cm

Wygodny materac 190x235 cm to najważniejszy element sypialni. W swojej ofercie posiadamy materace piankowe, sprężynowe (bonellowe, kieszeniowe, multipocket) i lateksowe. Jeśli chcesz, aby Twój sen był przyjemny i spokojny sprawdź i kup jeden z naszych komfortowych materacy 190x235 cm.

Materac 190x235 cm zamówisz u nas bez problemu. Jako producenci oferujemy Ci wyprodukowanie materaca w takim rozmiarze w ciągu maksymalnie 3 dni.

Dla kogo pianka gładka a dla kogo profilowana w materacu 190x235 cm

W naszym sklepie wybierasz czy materac 190x235 cm, na którym będziesz spać ma mieć po stronie użytkowanej piankę gładką czy profilowaną. Pianka profilowana Molet a także profilowana Visco Memory mają właściwości masujące. Piankę profilowaną polecamy dla osób starszych, które mają problemy z bólami stawów, mięśni i z krążeniem krwi. Będzie ona odpowiednia również dla dzieci, szczególnie w fazie szybkiego wzrostu, jeżeli uskarżają się na bóle wzrostowe. Pianka profilowana jest również świetnym rozwiązaniem dla dorosłych, którzy prowadzą aktywny tryb życia, np. uprawiają sport a wieczorem cenią sobie relaks w postaci delikatnego i odprężającego masażu. Pianka gładka dopasowuje się anatomicznie do kształtu ciała. Materace z pianką profilowaną dostępne są w kategoriach materacy piankowych, materacy kieszeniowych, materacy lateksowych.

Dla kogo kokos a dla kogo trawa morska w materacu 190x235 cm?

Ogólnie rzecz biorąc materace kokosowe i materace z trawą morską należą do kategorii materacy twardych, czyli przeznaczone są dla osób o wadze powyżej 100 kg ale również dla osób lżejszych, które wolą spać na sztywniejszych powierzchniach a także dla tych, którzy z powodu choroby np. zwyrodnień układu szkieletowego, operacji, okresowych lub chronicznych bólów pleców mają zalecenia aby  spać na powierzchniach twardych.

Zarówno mata kokosowa jak i mata z trawy morskiej utwardzają, usztywniają powierzchnię. Oba są surowcami naturalnymi. Zaletą maty z trawy morskiej jest specyficzny zapach suszonej trawy, która ma właściwości aromatoterapeutyczne oraz jod, który zawarty w morskich algach, stopniowo uwalnia się podczas użytkowania. Zaletą kokosu jest brak specyficznego zapachu i niższa cena. Zaletą obu jest to, że są antyalergiczne i przeciwgrzybiczne.

W naszym sklepie takie same modele materacy dostępne są dla rozmiarów standardowych jak materace 160x200 jak dla materacy w rozmiarach niestandardowych jak materace 185x235 cm czy materace 195x235 cm. Wszystkie materace wysyłamy na płasko, czyli nie zrolowane ani nie zgięte a dostawa w zależności od wybranej opcji może trwać od 2 do maksymalnie 7 dni.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 28.05.2024