• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materace 195x235 cm

Wygodny materac 195x235 cm to najważniejszy element sypialni. W swojej ofercie posiadamy materace piankowe, sprężynowe (bonellowe, kieszeniowe, multipocket) i lateksowe. Jeśli chcesz, aby Twój sen był przyjemny i spokojny sprawdź i kup jeden z naszych komfortowych materacy 195x235 cm.

Wymierzyłeś/wymierzyłaś już miejsce na materac i masz pewność ze potrzebujesz materaca 195x235 cm, czyli w nietypowym rozmiarze, a więc kolejnym krokiem jest wybór odpowiedniego modelu materaca.

Wybierz odpowiedni rdzeń materaca 195x235 cm

Dla dzieci, niemowlaków, przedszkolaków oraz dzieci w wieku wczesnoszkolnym odpowiedni będzie materac piankowy. Dla większych dzieci, nastolatków warto już kupić materac kieszeniowy, który jest odpowiedni dla osób nawet o wadze powyżej 120 kg. Rdzeń materaca zapewnia odpowiednie podparcie całego ciała i kręgosłupa. Warstwy zastosowane w budowie materaca, które będą nałożone na rdzeń wpływają na odczucia komfortu. Tu należy wybrać odpowiednią powierzchnię miękką, średnio twardą, twardą lub bardzo twardą. Dorosłym polecimy materace kieszeniowe oraz materace multipocketowe, które mają dwa razy więcej sprężyn (510/m2) i są bardzo komfortowe. Im większa waga użytkownika, tym bardziej powinien rozważyć zakup materaca multipocket. Materac dla każdego, dla małego i dużego, dziecka i dorosłego to materac lateksowy na rdzeniu z 16 cm bloku pianki lateks.

Wybierz odpowiednie warstwy materaca 195x235 cm

Warstwy materaca, które będą nałożone na rdzeń wpływają na komfort leżenia i spania. W kategorii materacy miękkich znajdą się materace termoplastyczne z podwójną pianką Visco Memory. Największy wybór spośród surowców jest  w kategorii materacy średnio twardych. Do tej kategorii należą materace z pianką T25 lub pianką wysokoelastyczną HR, z pianką profilowaną Molet a pianką z pamięcią kształtu czyli Visco Memory  lub profilowaną Visco Memory oraz materace z pianką lateks. Materace twarde tomaterace kokosowe i materace z trawa morską a materace bardzo twarde to materace z podwójną lub bardzo grubą warstwą maty kokosowej, często wzmocnionej dodatkowo końskim włosiem.

Nie masz pewności czy kupić materac 190x235 z kokosem czy materac 200x235 z trawą morską? Zadzwoń do nas. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące materacy.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 23.07.2024