• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 85x215 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Wśród materacy 85x215 cm każdy znajdzie swój wymarzony model. Wymarzony czyli wygodny i trwały, posiadający odpowiednią twardość, wykonany z surowców, których właściwości zwiększają odczuwany komfort. Lateks cechuje duża sprężystość i przewiewność, piankę visco memory miękkość i ciepło, kokos oraz trawę morską twardość, końskie włosie higroskopijność i sztywność.

 

Relaksujący i regenerujący sen wpływa pozytywnie na samopoczucie i zdrowie każdego z nas. W łóżku spędzamy kilka godzin dziennie, więc materac 85x215 cm na którym śpimy, powinien być dobrze dopasowany do naszych preferencji. Właściwie dobrana powierzchnia snu charakteryzuje się odpowiednią twardością, trwałością rdzenia materaca 90x215 cm oraz spełniającymi wymagania surowcami.

Wysoka jakość odpoczynku na materacu 85x215 cm

Materac o właściwie dopasowanej twardości dobrze wspiera sylwetkę i kręgosłup. Powierzchnia nie może być zbyt twarda ani zbyt miękka. Na zbyt twardym podłożu możemy odczuwać takie dolegliwości jak drętwienie i cierpnięcie kończyn, uczucie połamania, ucisk na naczynia krwionośne. Na zbyt miękkim materacu 80x215 cm kręgosłup będzie nam się wyginał w pałąk i możemy odczuwać z jego strony dolegliwości bólowe. Twardość materaca należy dopasować do wagi jego użytkownika. Materace podzieliliśmy według czterostopniowej skali na:

Twardość powierzchni uzyskiwana jest za pomocą różnych surowców. Na przykład materace miękkie posiadają podwójną warstwę pianki termoelastycznej visco memory amaterace kokosowe i materace z trawą morską to modele twarde. Nasi klienci decydują o ostatecznej budowie materaca 85x215 cm (wybierając rodzaj pianki czyli HR lub T25 oraz w przypadku modeli twardych warstwę utwardzającą) oraz tym samym jego cenie.

Szybka produkcja i profesjonalny transport materaca 85x215 cm

Materace 85x215 cm produkujemy w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych. Nie magazynujemy ich. Po wyprodukowaniu przekazujemy je firmie transportowej, która dostarcza je do klienta w ciągu 1 do 7 dni roboczych. Przewożone są na dłuższym boku, nie zwijamy ich i nie zginamy. Taka forma transportu daje pewność, że materac a w szczególności konstrukcja sprężynowa nie ulegną uszkodzeniu. Nasze materace 85x215 cm produkowane są z wysokiej jakości materiałów, atestowanych i certyfikowanych.

Do 28% rabatu na standardowe rozmiary rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023