• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 70x215 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Nawet najbardziej wymagający klienci znajdą u nas model materaca 70x215 cm odpowiadający jego oczekiwaniom. Mamy do zaoferowania modele we wszystkich twardościach, w czterech typach rdzenia wewnętrznego oraz wykonane z różnorodnych surowców. Wyprodukujemy materac w trzy dni robocze.

Dla kogo materac 70x215 cm będzie odpowiedni?

 

Wśród wielu modeli materacy 70x215 cm dostępnych w naszym sklepie znajdą Państwo wszystkie typy rdzenia, wszystkie twardości, różnorodne materiały oraz kilka wariantów pokrowców. Wybór jednej konkretnej opcji może więc przysporzyć nieco kłopotów. Zwłaszcza osobie, która nie do końca orientuje się w fachowym nazewnictwie i nie zna właściwości poszczególnych surowców. Jeżeli należysz do Tych osób zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy chętnie pomogą Ci wybrać odpowiednimaterac 75x215 cm.

Zadbaj o regenerujący sen na komfortowym materacu 70x215 cm

Starannie dobrane parametry materaca przyczynią się do poprawy warunków Twojego wypoczynku i z pewnością zwiększą odczuwany komfort. Jednym z pierwszych wyborów powinna być twardość materaca 60x215 cm. Dobrana do wagi zapewni optymalne podparcie sylwetki i zagwarantuje wygodny sen. W celu ułatwienia wyboru podzieliliśmy materace według czterech stopni twardości i do każdej z nich przypisaliśmy konkretny przedział wagowy:

W kolejnym etapie zdecydujmy o rodzaju konstrukcji materaca: piankowy, bonellowy, z rdzeniem lateksowym, pocketowy lub multipocketowy.

Wpływ konstrukcji materaca 70x215 cm na komfort i trwałość

Materace piankowe (z pianki T25 lub wysokoelastycznej HR) są bardzo wygodne, jednak posiadają ograniczoną odporność na duże ciężary. Dlatego ich głównymi odbiorcami powinny być dzieci lub lekkie i filigranowe osoby dorosłe. Jeżeli gustujesz w elastycznych piankowych materacach i ważysz ponad 60 kg zachęcamy do zakupu materaca z rdzeniem lateksowym, zaliczanego do luksusowej gamy produktów. Są bardzo trwałe i odporne na duże obciążenia. Trwałe są również materace na konstrukcji sprężynowej, zarówno bonellowej jak i kieszeniowej. Te pierwsze charakteryzują się elastycznością powierzchniową, natomiast kieszeniowe - elastycznością punktową.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023