• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 100x125 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Niestandardowe rozmiary materacy są coraz częściej poszukiwane. Z tego względu oferowane przez nas modele dostępne są w czterech twardościach, w różnych typach rdzenia i produkowane z różnorodnych materiałów. Materac 100x125 cm wyprodukujemy dla Ciebie w 3 dni robocze i przekażemy firmie transportowej.

Luksusowy materac 100x125 cm dla każdego

 

Różnorodny wybór materacy 100x125 cm, cztery twardości do wyboru, kilka typów rdzenia oraz certyfikowane, wysokiej jakości surowce, z których produkujemy nasze modele. Każdy z wymienionych czynników ma istotny wpływ na odczuwany podczas snu komfort, dlatego warto spersonalizować parametry, dobrać je indywidualnie do każdego użytkownika.

Jak dobrać parametry materaca 100x125 cm?

Najprostszym wyborem powinna być twardość powierzchni materaca 95x125 cm. Dobieramy ją do wagi użytkownika korzystając z czterostopniowej skali stosowanej przez większość producentów materacy. Skala dzieli materace na:

Kolejny wybór to rdzeń materaca 100x125 cm, w tej kategorii znajdziemy materace piankowe i materace lateksowe oraz materace kieszeniowe i materace bonellowe. Od wkładu wewnętrznego zależy trwałość materaca i tutaj również powinniśmy brać pod uwagę ciężar użytkownika. Dla osób ciężkich wybór materaca piankowego z pianki T25 lub pianki wysokoelastycznej HR nie jest najlepszym wyjściem, ponieważ nie są one wystarczająco odporne na obciążenia i szybko się wypracują. Doskonałym wyborem będzie za to materac lateksowy, bardzo sprężysty i wytrzymały. Poradzi sobie nawet z dużym ciężarem, szybko powraca do pierwotnej formy, nie odkształca się. Dodatkowo posiada cechy antyalergiczne i antygrzybiczne, jest przewiewny i ciało się na nim nie poci. Materace sprężynowe to najpopularniejsze i najczęściej wybierane typy materacy. Od lat znane materace bonellowe charakteryzują się elastycznością powierzchniową. Sprężyny mają kształt klepsydry, są ze sobą połączone sztywnym drutem a ciężar jest pomiędzy nie równomiernie rozkładany. Materace kieszeniowe są wykonane z cylindrycznych sprężyn, umieszczonych w osobnych kieszonkach. Sprężyny pracują cicho i niezależnie od siebie, nadając powierzchni elastyczność punktową.

Produkcja i dostawa materaca 100x125 cm

Materace 105x125 cm produkujemy w ciągu 3 dni roboczych a następnie przekazujemy firmie transportowej. Przewożone są w formie płaskiej, rozłożonej, ułożone jeden obok drugiego. Nie zwijamy i nie zginamy naszych materacy.

BLACK WEEK: Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 28.11.2023