• Kategorie
  • Szukaj
  • Materac 150x165 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Materac 150x165 cm zapewni wygodny sen rodzeństwu a jednemu użytkownikowi zagwarantuje wręcz królewskie warunki wypoczynku. Materac dla dzieci powinien być bezpieczny, dobrze podpierać sylwetkę, by mogła się zdrowo rozwijać. Odpowiednie wsparcie kręgosłupa zminimalizuje ryzyko powstawania wad postawy.

 

Nietypowy rozmiar materaca 150x165 cm to dla nas stały element asortymentu. Produkujemy modele co 5 cm zarówno z długości jak i szerokości. Umożliwiamy naszym klientom perfekcyjne dopasowanie powierzchni materaca do nietypowego łóżka czy dostępnej przestrzeni. U nas dostaniesz materac 145x165 cm we wszystkich twardościach, w każdym rodzaju rdzenia, wykonany z certyfikowanych i różnorodnych materiałów.

Jakie materace 150x165 cm możemy Ci zaoferować?

Asortyment naszego sklepu jest bardzo ciekawy i różnorodny, każdy klient znajdzie idealny dla siebie model. Oferujemy materace dla osób lekkich, których waga nie przekracza 60 kg czyli materace miękkie, materace średnio twarde przeznaczone dla osób o wadze od 60 do 100 kg,materace twarde dla ważących ponad 100 kg i materace bardzo twarde dla tych, których waga przekracza wartość 120 kg. Twardość materaca to jeden z wielu kryteriów, którymi powinniśmy się kierować wybierając odpowiedni model materaca 155x165 cm. Do wyboru pozostaje jeszcze typ rdzenia oraz rodzaj wykorzystanych surowców. Ze względu na rodzaj wkładu poszczególne materace dzielimy na materace piankowe, materace lateksowe, materace kieszeniowe oraz materace bonellowe. Jaka jest różnica pomiędzy materacami lateksowymi a tymi wykonanymi z pianki wysokoelastycznej HR lub T25? Materace wykonane z 16 cm bloku pianki lateksowej charakteryzują się bardzo wysokim komfortem oraz odpornością na wypracowanie i duże obciążenia. Są odpowiednie dla każdego niezależnie od wagi, dla dziecka i dla dorosłego. Tańsze materace z pianki HR lub T25 polecamy osobom lekkim, których waga nie przekracza 60 kg. Materace sprężynowe są trwałe i odporne na obciążenia. Podstawowa różnica między nimi polega na zastosowaniu odmiennych sprężyn. W materacach bonellowych mają one kształt klepsydry i są ze sobą połączone sztywnym drutem, w modelach kieszeniowych mają kształt cylindra, są umieszczone w materiałowych kieszonkach i pracują niezależnie jedna od drugiej.

Dostawa materaca 150x165 cm

Materace przez nas oferowane cechuje wysoka jakość wykonania, trwałość i komfort. Staramy się by były to produkty najwyższego gatunku i chcemy by do naszych klientów trafiały w nienagannym stanie. Dlatego transportujemy je prywatną firmą transportową według konkretnych wytycznych. Materace są doskonale zabezpieczone przed zabrudzeniem, układamy je na dłuższym boku, jeden obok drugiego, nie są zginane i rolowane, nie ma więc ryzyka uszkodzenia sprężyn. Nie gniotą się również pod własnym ciężarem jak miałoby to miejsce, gdyby leżały na samochodzie ułożone płasko jak na łóżku.