• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 155x235 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Materace 155x235 cm kieszeniowe mają cylindryczne sprężyny umieszczone w osobnych, materiałowych kieszonkach, dzięki czemu pracują niezależnie jedna od drugiej gwarantując doskonałą elastyczność punktową. Podpierają sylwetkę w strategicznych punktach i dopasowują się do jej kształtu.

Luksusowy materac 155x235 cm dla każdego

 

Liczysz na udany zakup materaca 155x235 cm? Z nami się nie zawiedziesz. Gwarantujemy najwyższą jakość i profesjonalne doradztwo. Nasi konsultanci chętnie pomogą Ci dokonać właściwego wyboru i wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Materac 155x235 cm to zakup na kilka lat musi więc być dobrze przemyślany i zapewniać niezbędny komfort.

Cztery twardości materaca 155x235 cm

Każdy z nas jest inny. Mamy różne preferencje i upodobania, możemy się różnić także oczekiwaniami odnośnie powierzchni do snu. Są jednak pewne standardy, które gwarantują odpowiedni poziom komfortu. Z tego powodu podzieliliśmy materace 150x235 cm według czterostopniowej skali i każdemu przypisaliśmy odpowiedni przedział wagowy. Skala materacy przedstawia się tak:

Dlaczego odpowiednio dobrana twardość ma tak duże znaczenie? Zbyt twardy materac 160x235 cm może być przyczyną utrudnionego przepływu krwi i tym samym drętwienia kończyn, zbyt miękki materac sprawi, że kręgosłup będzie wyginał się w pałąk co może generować występowanie różnego rodzaju dolegliwości.

Poziom komfortu a typ materaca 155x235 cm

Czy rdzeń materaca może mieć wpływ na odczuwany komfort? Oczywiście. Do najbardziej komfortowych i luksusowych materacy zaliczamy materace lateksowe. Są wykonane z 16 cm bloku pianki lateksowej. Charakteryzują się dużą sprężystością i przewiewnością. Są odporne na wgniecenia, perfekcyjnie podtrzymują sylwetkę. Materace piankowe wykonane z pianki T25 lub pianki wysokoelastycznej HR są wygodne jednak znacznie mniej odporne na wypracowanie, dlatego polecamy je głównie dzieciom. Solidniejsze wsparcie niewielkim kosztem zapewnią znane od lat materace bonellowe charakteryzujące się elastycznością powierzchniową. Jeżeli szukasz lepszego rozwiązania zachęcamy do zapoznania się z ofertą materacy pocketowych i materacy multipocketowych. Są wykonane z cylindrycznych sprężyn umieszczonych w osobnych kieszonkach. Pracują niezależnie od siebie doskonale podpierając ciało. Dzięki elastyczności punktowej osoby, które dzielą materac nie wybudzają się wzajemnie przy zmianie pozycji lub wstawaniu. Na materacu nie występuje efekt falowania.

BLACK WEEK: Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 28.11.2023