• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materace profilowane moletowane, materac z pianką moletowaną profilowaną, profilowany molet w materacach

Materace profilowane moletowane to produkty zaliczane do kategorii materacy średnio twardych, czyli przeznaczonych do bardzo szerokiej grupy odbiorców, ważących od 60 do 100 kg. Pianka moletowana zapewnia wysoki poziom komfortu, dzięki charakterystycznemu nacinaniu. Materace profilowane moletowane bardzo łatwo dopasowują się do kształtu sylwetki, gwarantując wygodny wypoczynek.

Profilowane materace do spania - idealne materace średnio twarde

Materace z pianką moletowaną doskonale dopasowują się do kształtu ciała i wagi. Pianka moletowana to pianka o zwiększonej gęstości a swoje właściwości zawdzięcza charakterystycznym, licznym nacięciom. Pianka moletowana ma 3 cm grubości. Materace z pianką moletowaną posiadają aż siedem stref twardości co gwarantuje optymalne podparcie sylwetki na całej długości, szczególnie kręgosłupa, bioder i ramion. Napięcie mięśni zostaje maksymalnie zredukowane, więc rano wstajesz nie tylko wyspany, ale również zrelaksowany i odprężony.

Pianka moletowana posiada liczne wypustki i wgłębienia, które zwiększają przewiewność materaca. Z kolei dobra wentylacja zapobiega gromadzeniu się we wnętrzu materaca wilgoci i stworzeniu sprzyjającego patogenom środowiska. W piance nie gromadzą się drobnoustroje takie jak bakterie, grzyby czy pleśnie. Materac nie uczula i jest bezpieczny dla osób wrażliwych na alergeny oraz higieniczny.

Zalety pianki moletowanej profilowanej w materacach

Nieregularna powierzchnia materaca daje efekt mikromasażu i delikatnie stymuluje układ krwionośny do prawidłowej pracy. Krew lepiej krąży, komórki są dotlenione, rano wstajemy wypoczęci i nie mamy problemów ze skupieniem uwagi czy pamięcią. Nie drętwieją kończyny i nie marzną. Pianka moletowana ma liczne zalety.

Materace z pianką moletowaną to materace z każdym typem rdzenia wewnętrznego czyli materace piankowe, materace bonellowe oraz materace pocketowe i materace multipocketowe. Ten typ materaca zaliczamy domateracy średnio twardych czyli przeznaczonych dla przedziału wagowego 60 – 100 kg. Materace z pianką moletowaną są dwustronne, mają różne kombinacje twardości więc spotkamy ją również w materacu miękkim lub materacu twardym, w połączeniu pianką wysokoelastyczną HR  lub materacem termoelastycznym.

Materace moletowane są na rynku od niedawna, ale już cieszą się dużym zainteresowaniem, które systematycznie wzrasta. Komfort, który zapewniają zachęca do wypoczynku. Liczne walory sprawiają, że ich właściciele budzą się wypoczęci, zrelaksowani i są w doskonałym nastroju od samego rana.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 28.05.2024