• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 125x135 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Produkty wysokiej klasy, starannie wykonane, z certyfikowanych surowców – właśnie takie są nasze materace 125x135 cm. Produkujemy materace co 5 cm umożliwiając dopasowanie ich do niemal każdej powierzchni. Materace dla dzieci wykonane są najczęściej z pianek różnego typu, takich jak lateks, pianka visco memory, pianka T25, pianka wysokoelastyczna HR.

Wygodny materac 125x135 cm w zasięgu ręki

 

Chcesz zapewnić sobie i swoim bliskim komfortowy wypoczynek? Zacznij od dobrze dopasowanego materaca 125x135 cm. Zwróć uwagę na wszystkie istotne parametry jak twardość, rdzeń materaca oraz użyte materiały. Modele różnią się właściwościami i dlatego jesteśmy w stanie dopasować je do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego klienta. Posiadamy materace 120x135 cm odpowiednie dla dzieci i osób dorosłych, dla posiadających większy i mniejszy budżet.

Materace 125x135 cm dla każdego

Oferujemy wszystkie cztery twardości i cztery typy rdzenia materaca. Asortyment jest bardzo liczny i zróżnicowany. Materace dzielimy według czterostopniowej skali na:

  • materace miękkie – przeznaczone głównie dla dzieci i lekkich osób, do wagi nie przekraczającej 60 kg

  • materace średnio twarde – dedykowane najliczniejszej grupie odbiorców czyli osobom ważącym od 60-100 kg

  • materace twarde – dobrze wesprą sylwetkę osoby ważącej ponad 100 kg

  • materace bardzo twarde – ze względu na dużą twardość i sztywność polecamy je osobom o naprawdę dużej wadze, czyli ważącym ponad 120 kg

Rdzeń materaca 130x135 cm wpływa na komfort wypoczynku, jest również istotny pod kątem jego twardości, ale przede wszystkim odpowiada za jego trwałość. Są cztery podstawowe typy wkładów wewnętrznych, które dzielą materace na:

Poznaj rodzaje wkładów wewnętrznych materaca 125x135 cm

Materace lateksowe zaliczamy do wysokogatunkowych, luksusowych produktów. Odznaczają się wyjątkowym komfortem i trwałością. Są sprężyste i przewiewne. Odporne na duże ciężary zapewniają doskonałe wsparcie sylwetki, podpierając ją równomiernie na całej długości dzięki punktowej elastyczności. Materace kieszeniowe posiadają wkład wykonany z cylindrycznych sprężyn umieszczonych w specjalnych, materiałowych kieszonkach. Sprężyny pracują niezależnie od siebie, materac posiada więc elastyczność punktową i ugina się tylko w miejscu nacisku. Materac w formie podstawowej (materac pocketowy) posiada sprężyny w ilości 262 szt/m2, natomiast materac multipocketowy ma ich 510 szt/m2. Dla par polecamy właśnie te dwa rodzaje materacy czyli lateksowe i kieszeniowe. Ze względu na elastyczność powierzchniową w materacach bonellowych występuje efekt falowania, będą więc wygodne tylko dla osób śpiących solo. Zbudowane są ze sprężyn w kształcie klepsydry, połączonych ze sobą sztywnym drutem. Ciężar jest pomiędzy nie równomiernie rozkładany. Im większa siła na nie działa, tym większy stawiają jej opór. Najmniej odporne na wypracowania są materace piankowe wykonane z pianki T25 lub pianki wysokoelastycznej HR. W przypadku korzystania z nich przez dzieci sprawdzą się doskonale, pod cięższymi osobami mogą się szybko wypracować i stracić swoje właściwości.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 11.12.2023