• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 135x185 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Skorzystaj z naszego doświadczenia i skonsultuj swój wybór materaca 135x185 cm z naszymi doradcami. Upewnij się, że dobrałeś odpowiednie parametry jak twardość i rodzaj rdzenia (według wagi) czy wykorzystane w warstwie zewnętrznej materiały (według ich właściwości). Możesz się skontaktować drogą telefoniczną, mailową lub za pomocą czatu.

Wysokiej jakości materace 135x185 cm

 

Fachowa pomoc w wyborze materaca 135x185 cm zawsze się przyda, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Wspólnie wybierzemy optymalny model, który zagwarantuje wygodę i przyjemny wypoczynek. Oferujemy kilka możliwości kontaktu. Można do nas zadzwonić, napisać e-mail lub połączyć się na czacie.

Wysoka jakość materacy 135x185 cm

Produkujemy materace 135x185 cm ze sprawdzonych i atestowanych materiałów najwyższej jakości. Dbamy o wysoki poziom wykonania. Materace są trwałe, estetycznie wykonane a dobrze dobrane do klienta zapewniają wysoki poziom komfortu. By dobrze spełniały swoją rolę muszą mieć właściwie dobraną twardość, która ma istotny wpływ na kręgosłup i całą sylwetkę. Twardość materaca 140x185 cm dobieramy do wagi a materace podzielone są według czterostopniowej skali na:

Spotkamy się również z podziałem według typu budowy. Wyróżniamy tu materace bonellowe, materace kieszeniowe, materace piankowe oraz materace lateksowe. Każdy posiada inne właściwości i prezentuje odmienny sposób działania. Nasi klienci decydują również o tym, jaki rodzaj pianki będzie zastosowany w materacu 130x185 cm, czy będzie to pianka T25 czy pianka wysokoelastyczna HR. Osoby kupujące materac twardy mają do wyboru kokos lub trawę morską. W ofercie jeszcze materace profilowane moletowane oraz materace profilowane visco memory, materace termoelastyczne (podwójna warstwa to materace miękkie, te z pojedynczą zaliczamy do materacy średnio twardych) oraz materace z końskim włosiem. Warto przemyśleć wybór odpowiedniego materaca 135x185 cm by zapewnić sobie doskonałe warunki do snu na długi czas. W razie kłopotów z wyborem pomocą służą nasi doradcy, zachęcamy więc do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą czatu. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023