• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materace o długości 225 cm | Bezpieczne i atestowane materiały

Kup materac o długości 225 cm i ciesz się komfortowym snem. Oferujemy materace miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Każda twardość dostępna jest zarówno w materacach piankowych jak i sprężynowych. Nasi klienci mają do wyboru bardzo różnorodne surowce, m.in. lateks, piankę visco memory, pianki moletowane, piankę HR i T25, kokos, trawę morską i końskie włosie.

 

Produkujemy komfortowe, wysokiej jakości materace o długości 220 cm dla każdego. Posiadamy odpowiednie modele dla dzieci, nastolatków i dorosłych. Dla osób lekkich i ciężkich, droższe i tańsze. Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta. Zapoznaj się z pełną ofertą i zostań posiadaczem wygodnego materaca, który uprzyjemni Ci conocną regenerację.

Duży wybór materacy o długości 225 cm

Oferujemy Państwu różnorodne materace, które cechują się wysoką jakością wykonania. By materac spełniał swoją rolę musi mieć odpowiednio dobrane parametry, indywidualnie dopasowane do użytkownika. Te parametry to twardość, rdzeń materaca oraz rodzaj wykorzystanych surowców. Od czego zacząć? Na początek określmy twardość materaca o długości 230 cm, która naprowadzi nas na dalsze parametry. Dobieramy ją do wagi ciała a podział przedstawia się następująco:

Osoby lekkie wymagają mniej stabilnego podparcia od tych cięższych. Dlatego wystarczającym zakupem dla dzieci będą materace piankowe, wykonane z pianki T25 lub wysokoelastycznej HR. Materace pod wpływem dużego ciężaru mogą się szybko wypracować i stać się niewygodne. Dlatego jeżeli zależy nam na wkładzie wykonanym z pianki ale waga przekracza 60 kg wybierzmy luksusowy, komfortowy i bardzo trwały materac lateksowy. Odporne na wypracowanie są również materace z wkładem sprężynowym czyli materace bonellowe oraz materace kieszeniowe.

Materac kieszeniowy a materac  bonellowy

Czym różnią się te dwa podstawowe materace sprężynowe? Przede wszystkim budową. Materace  bonellowe wykonane są ze sprężyn w kształcie klepsydry, połączonych ze sobą sztywnym drutem tworząc wzór siatki. Ciężar jest pomiędzy nie równomiernie rozkładany a materac posiada elastyczność powierzchniową. Materace kieszeniowe wykonane są z cylindrycznych sprężyn umieszczonych w materiałowych kieszonkach, pracują niezależnie od siebie. Materac ugina się tylko w miejscu nacisku, materac posiada więc elastyczność punktową. Materace kieszeniowe dzielimy na materace pocketowe (ilość sprężyn to 262 szt/m2) oraz materace multipocketowe (ilość sprężyn to 510 szt/m2).

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 28.05.2024