• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materace o długości 230 cm | Standardowe i niestandardowe rozmiary

Szukasz nietypowego materaca o długości 230 cm? Mamy bardzo rozbudowaną ofertę. Nasze materace dostępne są we wszystkich czterech twardościach. Materace miękkie dedykowane są osobom o wadze nie przekraczającej 60 kg, materace średnio twarde dla przedziału wagowego 60-100 kg, materace twarde dla osób ważących ponad 100 kg a materace bardzo twarde dla tych, których waga przekracza 120 kg.

 

Zastanawiasz się nad zakupem nowego materaca o długości 225 cm cm? Cieszymy się, że do nas trafiłeś. Pokażemy Ci jak różnorodny i rozbudowany jest współczesny rynek materacy. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy materace dla dzieci i dorosłych , tanie i droższe. Niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujesz możesz mieć pewność, że nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, certyfikowanych i bezpiecznych.

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych materacy

Szukasz wyjątkowego materaca o długości 235 cm najwyższego gatunku? Modelem, który powinien zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów będzie materac lateksowy. Charakteryzuje się sprężystością, odpornością na wypracowanie i wysokim poziomem komfortu. Równie wygodne i trwałe są materace kieszeniowe, wśród których wyróżniamy materace pocketowe oraz materace multipocketowe. Wykonane są z cylindrycznych sprężyn umieszczonych w materiałowych kieszonkach, różnią się jednak ich liczbą. W wersji pocketowej jest ich 262 szt/m2 a w wersji multipocketowej aż 510 szt/m2. Potrzebujesz tańszego, budżetowego materaca z wkładem sprężynowym. Doskonale sprawdzi się materac bonellowy, charakteryzujący się trwałymi sprężynami w kształcie klepsydry. Do najtańszych modeli należą również materace piankowe wykonane z pianki T25 lub pianki wysokoelastycznej HR. Dedykowane są głównie dzieciom. Zapewnią im właściwe podparcie i wygodę. Są lekkie, przewiewne i stosunkowo tanie, więc ewentualna wymiana gdy dziecko wyrośnie nie będzie kosztowna.

Cztery twardości materaca

Wybór materaca powinniśmy rozpocząć od określenia jego twardości. Ma ona istotny wpływ na odczuwany komfort. Materace  podzielone są według czterostopniowej skali na:

Twardość uzyskuje się przez zastosowanie odpowiednich materiałów. Materace termoelastyczne z podwójną warstwą visco memory to materace miękkie ale z pojedynczą już średnio twarde, podobnie jak materace profilowane molet i materace profilowane visco memory, materace lateksowe i materace z pianką wysokoelastyczną HR. Materace twarde to materace z kokosem oraz materace z trawą morską a bardzo twarde to materace z podwójnym kokosem oraz materace z końskim włosiem.

Do 28% rabatu na standardowe rozmiary rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023