• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materace profilowane Visco Memory, materac z pianką profilowaną Visco Memory

Wyobraź sobie wszystkie zalety pianki termoelastycznej Visco Memory czyli niezwykłą miękkość, zdolność dopasowania do sylwetki, właściwości ogrzewające... i dodaj do tego wszystkie pozytywne strony profilowania, czyli charakterystycznego nacinania, które stworzy na materacu kilka różnych stref twardości. Powstały materiał zagwarantuje bardzo wysoki poziom komfortu.

Materace profilowane z Visco Memory - ciepłe materace dla zmarzluchów

Materace z pianką profilowaną Visco Memory zaliczamy do materacy średnio twardych. Ta twardość jest dedykowana osobom z przedziału wagowego 60 – 100 kg, który jest najliczniejszą grupą odbiorców. Czym różnią się te materace od tych, ze zwykłą pianką termoelastyczną Visco Memory?

Pianka profilowana to pianka posiadająca liczne nacięcia, nadające materacowi kilka stref twardości. Jest to pianka o zwiększonej gęstości, posiadająca liczne wypustki i wgłębienia. Pianka Visco Memory ma aż 7 stref twardości, pozwalających na wygodne ułożenie sylwetki, również w tak strategicznych miejscach jak ramiona czy biodra. Jest niższa od tradycyjnej pianki Visco memory i jej wysokość wynosi 2 cm.

Zalety profilowanej pianki Visco Memory w materacach

Należy pamiętać również o tym, że pianka Visco Memory reaguje na temperaturę. Pod jej wpływem mięknie i dopasowuje się do ciała. Jeżeli połączymy to dodatkowo z wielostrefowością to uzyskamy niemal idealną powierzchnię, gwarantującą wparcie kręgosłupa, odciążającą mięśnie i stawy. Pianka profilowana Visco Memory sprawia, że w czasie wypoczynku nasze ciało się odpręża, relaksuje. Rano wstajemy wypoczęci i w dobrym nastroju.

Materace z pianką profilowaną Visco Memory są bezpieczne dla osób wrażliwych na alergeny, pianka nie uczula. W materacu nie namnażają się szkodliwe patogeny jak bakterie, pleśnie czy grzyby. Pianka profilowana Visco Memory jest odporna na wilgoć, która nie gromadzi się w jej wnętrzu. Jest bardzo przewiewna i dobrze wentyluje materac.

Pianka profilowana Visco Memory posiada wypustki i wgłębienia, te nierówności na jej powierzchni delikatnie masują zakończenia nerwowe i stymulują krążenie. Układ krwionośny pracuje sprawniej, zapobiega to cierpnięciu i drętwieniu kończyn, komórki są lepiej dotlenione więc wzrasta nasza zdolność koncentracji i skupienia uwagi.

Materace termoelastyczne z pianki profilowanej Visco Memory występują w kombinacjach z różnymi surowcami. Spotkamy ją w materacach kieszeniowych, w materacach piankowych i materacach bonellowych. Każdy klient z pewnością znajdzie materac, który spełni jego oczekiwania.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 28.05.2024