• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materace o długości 180 cm | Zadbaj o wysoki poziom komfortu

Masz niewielką sypialnię a nie należysz do wysokich osób? Kup niestandardowy materac o długości 180 cm i zyskaj więcej przestrzeni. Dodatkowe 20 cm ułatwi komunikację w pomieszczeniu. Nietypowe materace są dostępne we wszystkich twardościach i w każdym typie rdzenia, więc nic Cię nie ograniczy.

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem sklepu. Oferujemy różnorodne materace o długości 175 cm przez co wybór jednego, konkretnego modelu może sprawić trudność mało doświadczonej w tym temacie osobie. Dlatego zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Możesz do nas zadzwonić, napisać na czacie lub wysłać e-mail. Wybierz formę kontaktu, która najbardziej Ci odpowiada. Nasi konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą wybrać najlepszy model materaca.

Wysokogatunkowe materace o długości 180 cm

Wszystkie materace o długości 185 cm dostępne na naszej stronie wykonane są z certyfikowanych materiałów najwyższej jakości. Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta, dlatego do zamówień podchodzimy bardzo indywidualnie. Doradzamy odpowiednią twardość i typ materaca. Zwracamy uwagę na rodzaj materiałów, z których wykonana jest zewnętrzna warstwa materaca. Nie każdy rozumie różnice pomiędzy pianką visco memory i lateksem lub wie czym charakteryzuje się materac lateksowy a czym materac kieszeniowy, dlatego poniżej garść przydatnych informacji.

Rodzaje materacy o długości 180 cm i ich właściwości

Wyróżniamy kilka podziałów materacy. Jeden z nich to podział na twardości. Skala ma cztery stopnie i wyróżniamy w niej:

Materace dzielimy również według rodzaju rdzenia na: materace piankowe (z pianki T25 lub pianki HR), materace lateksowe, materace kieszeniowe (materace pocketowe ze sprężynami w ilości 262 szt/m2 i materace multipocketowe ze sprężynami w ilości 510 szt/m2) oraz materace bonellowe. Warstwy zewnętrzne wpływają bezpośrednio na odczuwany komfort. Materace termoelastyczne wykonane są z pianki visco memory, materace kokosowe z warstwy kokosa. Wyróżniamy jeszcze materace z trawą morską, materace z końskim włosiem, materace profilowane molet i materace profilowane visco memory. Każdy posiada indywidualne cechy.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 28.05.2024