• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materace piankowe , termoelastyczne, wysokoelastyczne. Materace z pinką moletowaną, materace kokosowe i z trawy morskiej.

Wszystkie nasze materace produkujemy z wysokiej jakości materiałów, posiadających niezbędne atesty i certyfikaty. Gwarantujemy więc bezpieczeństwo i komfort podczas użytkowania naszych produktów. Oferta jest bardzo zróżnicowana, więc każdy klient znajdzie satysfakcjonujące rozwiązanie. Materace są trwałe i odporne na użytkowanie. Wystarczy jedynie dobrać odpowiednie parametry, by długo cieszyć się doskonałą formą zakupionych produktów.

 

Posiadamy bardzo bogatą i zróżnicowaną ofertę. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby i oczekiwania bardzo licznej grupy klientów. Posiadamy materace dla dzieci i nastolatków jak materace piankowe czy materace termoelastyczne, zapewniające komfort delikatnemu ciału dziecka czy lekkiej osoby starszej. Dużym zainteresowaniem cieszą się również wysokiej jakości materace lateksowe, bardzo trwałe, odporne na wypracowanie i komfortowe. Osoby cięższe oraz pary dzielące jedno łóżko powinny wybrać materac kieszeniowy lub na konstrukcji multipocketowej. Tego typu materace posiadają elastyczność punktową, gwarantującą doskonałe podparcie sylwetki lecz również amortyzującą wszystkie ruchy i niwelującą efekt falowania. Pary śpiące na takim materacu nie wybudzają się wzajemnie a jeżeli dość istotnie różnią się wag,ą to osoba lżejsza nie zsuwa się w kierunku tej cięższej. Materace kieszeniowe są trwałe i odporne na duże obciążenia.

Jeżeli zależy Ci na budżetowym zakupie, ale oczekujesz trwałości i stabilnego podparcia lub jesteś sympatykiem rozwiązań od lat istniejących na rynku. możemy zaproponować zakupmateraca bonellowego. Ta stara, sprawdzona konstrukcja wciąż cieszy się dość dużym zainteresowaniem.

Jeżeli waga użytkownika przekracza 100 kg najlepszym wyborem będzie materac twardy czyli materac kokosowy lub materac z trawą morską. Z podwójną warstwą kokosową spotkamy się w materacach bardzo twardych, dedykowanych osobom o wadze przekraczającej 120 kg. Takie osoby mogą szukać odpowiedniego modelu również w kategorii materacy z końskim włosiem. Końskie włosie to naturalny surowiec o właściwościach higroskopijnych. Oznacza to, że doskonale wchłania nadmiar wilgoci i natychmiast odparowuje je do otoczenia. Nowoczesnym rozwiązaniem jest zastosowanie w materacach pianki profilowanej Visco Memory. Dużym zainteresowaniem cieszą się równieżmaterace z pianką profilowaną moletowaną, specyficznie nacinaną, posiadającą liczne wypustki i wgłębienia. Materace moletowane dopasowują się do sylwetki, podpierając każdy centymetr ciała. Są doskonale wentylowane, przewiewne.

Wszystkie nasze materace posiadają właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne i antyalergiczne. Nie uczulają i mogą być bezpiecznie stosowane zarówno przez dzieci jak i alergików.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024