UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone lub wybrane za pobraniem do 7.12.2023 do godziny 15:30 zostaną dostarczone przed Świętami.
Zamówienia złożone po tej dacie - nie dajemy gwarancji dostawy do Świąt
  • Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 140x200 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Materace 140x200 cm produkujemy w ciągu trzech dni roboczych. Transportujemy je bez zginania i rolowania, za pośrednictwem firmy transportowej. Posiadamy materace na konstrukcji piankowej i sprężynowej we wszystkich czterech twardościach. Dobierz powierzchnię materaca do wagi użytkownika i zadbaj o trwałość materaca wybierając odpowiedni wkład wewnętrzny.

Wybierz idealny materac 140x200 cm

 

Jesteśmy producentem materacy 140x200 cm i mamy pewność, że nasze produkty cechuje wysoki poziom wykonania i najwyższa jakość. Używamy tylko certyfikowanych materiałów, bezpiecznych również dla najwrażliwszych użytkowników jak dzieci czy osoby wrażliwe na alergeny. Materace 135x200 cm produkujemy w ciągu trzech dni roboczych. Następnie są one przekazywane przewoźnikowi, który dostarczy je Państwu do 7 dni roboczych. Materace przewożone są w pozycji bocznej, na płasko czyli bez zginania i rolowania.

To ty decydujesz o ostatecznej budowie materaca 140x200 cm

Umożliwiamy naszym klientom decydowanie o ostatecznym wyglądzie i właściwościach ich materaca. Podczas zakupu mają możliwość wyboru pianki, z której jest zbudowany materac (pianka T25 lub pianka wysokoelastyczna HR) oraz w przypadku materacy twardych zadecydowania czy warstwa twarda będzie wykonana z maty kokosowej czy z trawy morskiej. Tym samym mają wpływ na ostateczną cenę ich materaca 145x200 cm. Do wyboru jest również pokrowiec. Oferujemy kilka wariantów o różnych właściwościach, między innymi pokrowiec Aloe Vera, Tencel, Bamboo, Jersey pikowany i niepikowany, Żakard w grafitowym kolorze i Silver.

Na jakie parametry zwrócić uwagę przy zakupie materaca 140x200 cm

Zależy Ci na komfortowym wypoczynku? Dobierz odpowiednie parametry materaca, by cieszyć się wygodnym i regenerującym snem. Wybierz jedną z dostępnych twardości: miękką, średnio twardą, twardą oraz bardzo twardą, dopasowaną do wagi. Zapoznaj się z właściwościami poszczególnych rdzeni materacy czyli konstrukcji piankowej, bonellowej, z rdzeniem lateksowym, pocketowej oraz multipocketowej. Mają one istotny wpływ na trwałość materaca. Materac piankowy z pianki T25 lub wysokoelastycznej HR jest najmniej odporny na duże obciążenia i dlatego polecamy go dzieciom i osobom do wagi 60 kg. Pozostałe opcje są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych i wagowych. Szczególną uwagę warto zwrócić na materace z rdzeniem lateksowym oraz materace multipocketowe. Są bardzo komfortowe, idealne dla par, bardzo trwałe i odporne na intensywną eksploatację.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023