• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 180x200 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Duży i przestronny materac 180x200 cm zagwarantuje komfortowy wypoczynek. Dwie osoby na jednym materacu muszą mieć zagwarantowane podłoże, które doskonale amortyzuje ruchy, by się wzajemnie nie wybudzały przy zmianie pozycji czy wstawaniu. Taką powierzchnię gwarantuje materac piankowy lub kieszeniowy.

Wybierz idealny materac 180x200 cm

 

Materac 180x200 cm odgrywa istotną rolę w komfortowym wypoczynku. Źle dobrana twardość może przyczynić się do dużych kłopotów ze snem takich jak problemy z zaśnięciem czy śródnocne wybudzanie. Może być przyczyną dolegliwości bólowych a także szybszego zużywania się materaca 185x200 cm.

Jak dobrać odpowiednią twardość materaca 180x200 cm?

Materace podzielone są według czterostopniowej skali na: materace miękkie, materace średnio twarde, materace twarde oraz materace bardzo twarde. Każdej twardości przypisany jest odpowiedni przedział wagowy. Materace termoelastyczne z podwójną pianką visco memory czyli materace 175x200 cm miękkie dedykowane są dzieciom i osobom lekkim, których waga nie przekracza 60 kg. Materace lateksowe, materace z pianką profilowaną molet i pianką profilowaną visco memory oraz materace z pianką T25 i pianką wysokoelastyczną HR to materace średnio twarde, odpowiednie dla przedziału wagowego 60 - 100 kg. Dla osób ważących ponad 100 kg rekomendujemy materace twarde czyli materace kokosowe lub materace z trawą morską a bardzo twarde dla osób z wagą przekraczającą 120 kg.

Wysoka jakość materacy 180x200 cm

O ostatecznej budowie i cenie materaca decydują nasi klienci. Wybierają rodzaj użytej pianki bazowej mając do wyboru piankę T25 lub piankę wysokoelastyczną HR a także w przypadku materacy twardych warstwę kokosową i warstwę trawy morskiej. Do wyboru jest także kilka rodzajów pokrowców, między innymi Bamboo, Aloe Vera, Tencel, Żakard w grafitowym kolorze, Silver oraz pikowany i niepikowany Jersey. Nasze materace produkujemy z atestowanych surowców, które są bezpieczne dla dzieci i osób wrażliwych na alergeny. Przykładamy ogromną wagę do jakości naszych produktów, poziomu wykonania i trwałości. Oferujemy każdy typ rdzenia materaca czyli materace piankowe, materace lateksowe, materace bonellowe i materace kieszeniowe w wersji pocket (sprężyny w ilości 262 szt/m2) oraz multipocket (sprężyny w ilości 510 szt/m2). Każdy rodzaj wkładu wewnętrznego różni się nieco właściwościami i trwałością oraz odpornością na obciążenia. Warto zwrócić na to uwagę przy wyborze materaca.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023