• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 150x200 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Każdy model materaca 150x200 cm posiada indywidualne cechy. Sprawdź czym charakteryzują się materace sprężynowe a czym piankowe. Poznaj różnice pomiędzy bonellem a konstrukcją pocketową. Wybierz odpowiedni surowiec na warstwy zewnętrzne, by spełniał Twoje oczekiwania odnośnie komfortu i właściwości.

Wybierz idealny materac 150x200 cm

 

Każdy z nas marzy o komfortowym i relaksującym wypoczynku po długim i ciężkim dniu. Odpowiednie warunki zapewni nam materac 150x200 cm z dobrze dobranymi parametrami takimi jak twardość, typ konstrukcji, użyte surowce. Dla części naszych klientów istotna jest także wysokość materaca oraz rodzaj pokrowca. Posiadamy bardzo różnorodną ofertę, każdy klient znajdzie odpowiedni model.

Surowce, które stosujemy do produkcji naszych materacy 150x200 cm

Parametr taki jak twardość uzyskujemy poprzez zastosowanie odpowiednich surowców na warstwy zewnętrzne. Możemy ją dodatkowo „podbić” lub złagodzić przez zastosowanie konkretnego typu konstrukcji materaca. Rdzeń piankowy zmiękczy materac 145x200 cm, natomiast multipocketowy utwardzi go i usztywni. Materac miękki posiada dwie warstwy pianki termoelastycznej visco memory, materac kokosowy oraz materac z trawą morską to modele twarde. Materac z końskim włosiem i podwójną warstwą kokosową posiada bardzo twardą powierzchnię. Materace 155x200 cm średnio twarde to najliczniejsza i najbardziej zróżnicowana grupa. Wykonane są z takich materiałów jak lateks, pianka visco memory, pianka T25, pianka wysokoelastyczna HR, pianka moletowana oraz pianka profilowana visco molet.

Na jaki materac 150x200 cm warto się zdecydować?

Wybór materaca to indywidualna decyzja każdego klienta. W przypadku niewielkiego doświadczenia można skorzystać z pomocy konsultantów. Szczególnie, jeżeli nie wiemy na jaki typ konstrukcji się zdecydować. Nasi doradcy udzielą fachowych informacji i polecą najlepszy model. Do wyboru mamy materac piankowy (z pianki wysokoelastycznej HR lub z pianki T25), materac bonellowy, materac z rdzeniem lateksowym oraz materac kieszeniowy (pocketowy i multipocketowy). Różnią się trwałością, sprężystością i trybem pracy. Warto dobrać rdzeń materaca do wagi użytkownika. Dzięki temu wydłużymy jego żywotność.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 11.12.2023