UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone lub wybrane za pobraniem do 7.12.2023 do godziny 15:30 zostaną dostarczone przed Świętami.
Zamówienia złożone po tej dacie - nie dajemy gwarancji dostawy do Świąt
  • Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 190x200 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Każdy z produkowanych przez nas materacy 190x200 cm wykonany jest z atestowanych materiałów. To produkty pierwszego gatunku, wysokiej jakości, przygotowane z największą starannością. Dostępne są w wielu opcjach. Oferujemy również pomoc konsultantów, jeżeli masz problem z podjęciem konkretnej decyzji.

Wybierz idealny materac 190x200 cm

 

Produkujemy materace 190x200 cm dbając o najmniejszy szczegół. Każdy zamówiony produkt przygotowywany jest dla klienta z najwyższą starannością. Wykorzystujemy tylko wysokiej jakości, certyfikowane materiały, gwarantujące pierwszy gatunek materaca oraz bezpieczeństwo podczas jego użytkowania. W odczuwaniu komfortu ważne jest także odpowiednie dobranie parametrów materaca 185x200 cm. Źle dobrana twardość lub właściwości materiałów wykorzystanych w jego budowie mogą skutecznie obniżyć komfort wypoczynku.

Surowce, wykorzystywane w produkcji naszych materacy 190x200 cm

Rodzaj materiału nie tylko decyduje o twardości powierzchni, ale również o jej właściwościach. Podwójna warstwa pianki termoelastycznej visco memory nadaje powierzchni materaca stopień miękki. Dodatkowo odznacza się dużą plastycznością, mięknie pod wpływem ciepła ciała i dopasowuje się do kształtu sylwetki delikatnie ją otulając i ogrzewając. Może to stanowić lekki dyskomfort dla osób cierpiących z powodu nadmiernej potliwości,ale być dużym walorem dla zmarzluchów. Osoby, którym nadmierna temperatura przeszkadza, zdecydowanie lepiej będą się czuć na materacu średnio twardym z pianką lateksową. Lateks cechuje się dużą sprężystością, odpornością na wypracowanie, jest doskonale wentylowany i przewiewny (dzięki licznym mikrootworom w budowie). Ciało się na nim nie poci. Do materacy średnio twardych (przeznaczonych dla osób o wadze 60-100 kg) zaliczamy także materace z pianką T25 i wysokoelastyczną HR, materace z profilowaną pianką molet i materace z pianką profilowaną visco memory oraz materace termoelastyczne (z jedną warstwą pianki visco memory). Osoby ważące ponad 100 kg wyśpią się na materacu kokosowym i materacu z trawą morską (surowce są stosowane zamiennie i to klient decyduje, który z nich zostanie użyty) czyli na materacach twardych. Materac z końskim włosiem i materace z podwójną warstwą koksową to materace bardzo twarde przeznaczone dla osób ważących ponad 120 kg.

Szybka produkcja materacy 190x200 cm

Materace 195x200 cm produkujemy dopiero po złożeniu zamówienia, nie są więc przez długi czas magazynowane, lecz są od razu wysyłane do klienta. Produkujemy je w trzy dni robocze i przekazujemy firmie transportowej. Przewożone są na dłuższym boku, w pozycji bocznej, bez rolowania i składania.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023