• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materace o długości 160 cm | Atestowane materiały i bezpieczne produkty

Materace o długości 160 cm wybierane są najczęściej przez osoby, które maja ograniczoną powierzchnię pomieszczenia. Niestandardowy rozmiar dopasujemy do każdej wnęki, nieduże łóżko umożliwi zmieszczenie większej ilości mebli. Niezależnie od powodu, dla którego wybierasz nietradycyjny rozmiar materaca zadbaj o jego właściwe parametry.

 

Sprawdź naszą ofertę i wybierz jeden z bardzo komfortowych materacy o długości 155 cm, by spać spokojnie i wygodnie. Oferujemy bogaty asortyment modeli o zróżnicowanej twardości, konstrukcji i różnorodnych surowcach. Nasze produkty cechują się wysokim gatunkiem, doskonałą jakością i wykonaniem. Posiadamy bardziej dostępne cenowo materace piankowe i bonellowe oraz luksusowe materace lateksowe. Warto zainwestować również w wysokiej jakości materace pocketowe lub materace multipocketowe.

Komfortowy materac o długości 160 cm to gwarancja wygodnego wypoczynku

Co decyduje o tym, że możemy określić materac mianem wygodnego? Najważniejsze są parametry dobrane indywidualnie do użytkownika. Im bardziej spersonalizowany materac o długości 165 cm, tym lepiej spełni oczekiwania. Na co zwrócić uwagę dokonując zakupu materaca? Najistotniejsze parametry to twardość, rdzeń materaca oraz surowce zastosowane na warstwy wierzchnie. Twardość powierzchni uzyskujemy dzięki konkretnym materiałom, a materace  dzielimy na cztery kategorie:

Miękką powierzchnię uzyskujemy stosując podwójną warstwę pianki termoelastycznej visco memory. Materace z tą pianką nazywamy materacami termoelastycznymi. Wśród materacy średnio twardych znajdują się materace lateksowe, materace z pianką wysokoelastyczną HR lub T25 , materace z pianką profilowaną i materace z pianką profilowaną visco memory. Do materacy twardych zaliczamy materace kokosowe i materace z trawą morską (o zastosowaniu jednego z tych dwóch surowców również decyduje klient). Materace z końskim włosiem nałożonym na podwójną warstwę kokosową to materace bardzo twarde. Dzięki dobraniu odpowiedniego rdzenia nasz materac zyska niezbędną trwałość oraz zapewni stabilne wsparcie sylwetki.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 28.05.2024