• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materace o długości 170 cm | Dla Twojego dziecka

Sprawdź co możemy Ci zaproponować w ramach materaca o długości 170 cm. Zapoznaj się z ofertą materacy piankowych i sprężynowych. Dobierz twardość, wysokość, typ rdzenia. Zadbaj o komfortową powierzchnię snu oraz trwałość materaca.

 

Bogata oferta materacy i różnorodne opcje umożliwiają znalezienie komfortowego materaca każdemu klientowi. Każdy z nas ma indywidualne preferencje i upodobania, co innego lubi. Przed zakupem warto sprawdzić, jakie cechy powinien posiadać materac, by zapewnić maksimum wygody. Według jakich kryteriów dokonać wyboru, co wziąć pod uwagę?

Podstawowy podział materacy o długości 170 cm

Materace dzielimy według różnych parametrów, między innymi twardości, budowy, zastosowanych surowców. A jak przedstawia się to konkretnie? Materace odługości 165 cm segregowane są:

- według czterostopniowej skali twardości na:

- według budowy rdzenia na:

  • materace piankowe – rdzeń materaca  wykonany jest pianki T25 lub z pianki wysokoelastycznej, klient decyduje, która z nich będzie zastosowana

  • materace lateksowe – podstawę stanowi 16 cm blok pianki lateksowej, materace należą do najbardziej luksusowych

  • materace kieszeniowe – wykonane z cylindrycznych sprężyn, umieszczonych w osobnych kieszonkach, charakteryzują się elastycznością punktową, dzielimy je na materace pocketowe (ilość sprężyn wynosi 262 szt/m2) oraz materace multipocketowe (510 szt/m2)

  • materace bonellowe – zbudowane ze sprężyn w kształcie klepsydry, połączonych ze sobą sztywnym drutem. Ciężar jest pomiędzy nie równomiernie rozkładany a materac cechuje się elastycznością punktową.

- według surowców na:

Gwarancja najwyższej jakości materacy

Nasze materace o długości 175 cm produkowane są z najwyższej jakości, certyfikowanych surowców. Posiadają niezbędne atesty, są bezpieczne w użytkowaniu. Materace produkujemy w 3 dni robocze. Dostawa odbywa się prywatną firmą przewozową. Materace  dostarczane są w formie płaskiej. Nie są zginane i rolowane.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 28.05.2024