• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 90x200 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Już dziś zamów jeden z naszych materacy 90x200 cm. Wyprodukujemy go dla Ciebie w trzy dni robocze a następnie przekażemy przewoźnikowi, który dostarcza materace na płasko czyli bez zginania i rolowania. Dobre gatunkowo materiały przekładają się na wysoką jakość materacy. Nasze produkty są komfortowe i trwałe.

 

Dobrze dopasowany materac 90x200 cm posiada idealne parametry takie jak twardość, wysokość, rodzaj rdzenia i jest wykonany z odpowiednich surowców. Zgranie wszystkiego może nie być takie proste. Jeżeli nie potrafisz sobie z tym samodzielnie poradzić, skorzystaj z pomocy naszych konsultantów.

Odpowiednia twardość materaca 90x200 cm zapewni komfortowy sen

Każdą z dostępnych w naszym sklepie twardości uzyskujemy poprzez zastosowanie odpowiednich surowców na warstwy zewnętrzne. Na sprężystość i trwałość materaca 95x200 cm wpływa również rodzaj rdzenia, który może uczynić produkt mniej lub bardziej stabilnym, sztywnym i odpornym na wypracowanie. Ze względu na twardość nasze produkty dzielimy na materace miękkie, materace średnio twarde, twarde i materace bardzo twarde. Każda twardość przypisana jest do odpowiedniego przedziału wagowego. Do wagi 60 kg sprawdzą się materace miękkie wykonane z podwójnej pianki termoelastycznej visco memory, przedział wagowy 60-100 kg wymaga już powierzchni średnio twardej, waga przekraczająca 100 kg – powierzchni twardej. Materace bardzo twarde dedykowane są osobom ważącym ponad 120 kg.

Rodzaje materacy 90x200 cm oferowanych w naszym sklepie

Materace 90x200 cm, które Państwu oferujemy są bardzo zróżnicowane. Dzielimy je ze względu na typ rdzenia oraz surowce, z jakich zostały wykonane. Pierwszy podział odnosi się do konstrukcji materaca. Wśród propozycji m.in. materace piankowe (klient wybiera piankę T25 lub wysokoelastyczną HR), materace bonellowe, wykonane z połączonych ze sobą sprężyn w kształcie klepsydry, charakteryzujące się elastycznością powierzchniową, materace z rdzeniem lateksowym, dla cięższych sympatyków pianek. Ostatnią grupę stanowią materace kieszeniowe, które dzielimy na pocketowe oraz multipocketowe. Różnią się ilością zastosowanych cylindrycznych sprężyn. Wersja pocketowa ma ich 262 szt/m2 a wersja multipocketowa aż 510 szt/m2. Przeglądając modele napotkamy jeszcze jeden podział – ze względu na rodzaj zastosowanych surowców. Dla przykładu wśród materacy twardych klient ma do wyboru matę kokosową lub warstwę trawy morskiej. Wśród materacy średnio twardych wyróżniamy materace 85x200 cm wysokelastyczne, materace lateksowe, materace moletowane, materace termoelastyczne.

Do 28% rabatu na standardowe rozmiary rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023