• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 70x200 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

W naszej ofercie znajduje się bardzo wiele materacy 70x200 cm. Różnią się twardością, konstrukcją oraz rodzajem użytych surowców. By zawęzić nieco krąg poszukiwań wybierz twardość materaca dobraną do wagi. O trwałość materaca zadbaj wybierając typ rdzenia o odpowiedniej odporności na obciążenia.

Wybierz idealny materac 70x200 cm

 

Produkujemy materace 70x200 cm z najwyższej jakości surowców, posiadających niezbędne certyfikaty i gwarantujących bezpieczeństwo użytkowania. Nasze materace wyróżniają się starannym wykonaniem i zależy nam by nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z ich użytkowania. Oferta jest bardzo zróżnicowana. Produkujemy materace 75x200 cm we wszystkich czterech twardościach i w każdym rodzaju rdzenia.

Rodzaje materacy 70x200 cm ze względu na wkład wewnętrzny

Podstawowy podział materacy ze względu na rdzeń, to podział na materace piankowe oraz materace sprężynowe. Wśród materacy 65x200 cm piankowych wyróżniamy te wykonane z bazowych pianek (klient wybiera piankę T25 lub wysokoelastyczną HR) oraz materace z rdzeniem lateksowym. Materace sprężynowe dzielimy na bonellowe oraz kieszeniowe (w wersji pocketowej oraz multipocketowej). Materace bonellowe charakteryzują się elastycznością powierzchniową. Sprężyny w kształcie klepsydry są ze sobą połączone sztywnym drutem i ciężar jest równomiernie pomiędzy nie rozkładany. Materace kieszeniowe posiadają elastyczność punktową. Doskonale amortyzują ruchy. Wśród nich wyróżniamy wersję pocketową z cylindrycznymi sprężynami w ilości 262 szt./m2 oraz wersję multipcoketową, gdzie ilość sprężyn wynosi 510 szt./m2.

Materace 70x200 cm dostępne w czterech twardościach

Tradycyjny podział materacy 70x200 cm to podział ze względu na stopień twardości. Wyróżniamy cztery stopnie i każdemu z nich przypisano przedział wagowy. Materace miękkie (wykonane z podwójnej warstwy pianki termoelastycznej visco memory) polecamy dzieciom i osobom, których waga nie przekracza 60 kg, materace średnio twarde to najliczniejsza grupa i dedykowana najszerszej grupie odbiorców czyli osobom z przedziału wagowego 60-100 kg. Dla osób, których waga przekracza 100 kg zalecamy materace twarde (materace kokosowe lub materace z trawą morską - tu również klient decyduje o zastosowanych warstwach) a dla ważących ponad 120 kg - materace bardzo twarde (z podwójną warstwą kokosową i w niektórych modelach z końskim włosiem jako dodatkową warstwą).

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023