• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 110x200 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Bogata oferta materacy 110x2000 cm sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Może jednak również przysporzyć nieco kłopotów z wyborem konkretnego modelu. Wielu naszych klientów nie może zdecydować się na konkretny produkt i dlatego oferujemy pomoc naszych konsultantów. Wspólnie wybierzemy komfortowy i trwały materac.

 

Od jakiegoś czasu szukasz wygodnego materaca 110x200 cm, który zagwarantuje Ci komfortowy wypoczynek, solidnie podeprze Twoją sylwetkę i dopasuje się do jej krzywizn. Cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę. Możemy zaoferować Ci duży i ciekawy wybór materacy. Interesują Cię różne opcje? Z nami masz możliwość niemal idealnego dopasowania materaca 105x200 cm do swoich preferencji i potrzeb. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą Ci wybrać ten właściwy model.

Materace 110x200 dla każdego

Posiadamy materace dla wszystkich grup wiekowych czyli dla dzieci, osób młodych, w sile wieku oraz starszych. Zakres dostępnych opcji jest bardzo obszerny. Posiadamy materace 115x200 cm w każdej twardości, od materacy miękkich pomaterace bardzo twarde. Wystarczy dopasować je do wagi przyszłych użytkowników. To jeden z warunków jaki należy spełnić, by materac dobrze spełniał swoją rolę. Weźmy pod uwagę także rdzeń materaca. Modele piankowe polecamy dla dzieci i lekkich dorosłych, pod większym ciężarem mogłyby się szybko wypracować i stracić swoją pierwotną formę i właściwości. Dla osób, którym bardzo zależy na materacu piankowym proponujemy zakupmateraca z rdzeniem lateksowym. Charakteryzuje się dużą odpornością na ciężary, odkształcenia, wypracowanie, ale przede wszystkim jest bardzo komfortowy i zaliczany do produktów luksusowych. Wśród materacy sprężynowych wyróżniamy dwa główne rodzaje konstrukcji. Pierwszą jest konstrukcja bonellowa a drugą konstrukcja kieszeniowa. Czym się różnią?

Materace kieszeniowe a materace 110x200 bonellowe

Materace bonellowe zbudowane są ze sprężyn w kształcie klepsydry. Sprężyny są ze sobą połączone sztywnym drutem i ciężar jest między nie równomiernie rozkładany. Cechują się elastycznością powierzchniową. Materace te nie posiadają stref twardości, dopasowują się do kształtu ciała. Siła ich wyporu jest proporcjonalna do siły nacisku. Nie nadają się do łóżek dla par, gdyż nie amortyzują ruchów. Materace kieszeniowe zbudowane są z cylindrycznych sprężyn, które są umieszczone w materiałowych kieszonkach. Sprężyny pracują niezależnie, nie są ze sobą połączone. Dzięki temu materace 110x200 cm z tym rodzajem rdzenia odznaczają się doskonałą elastycznością punktową. Materace te dzielimy na pocketowe oraz multipocketowe. Podstawowa różnica między nimi polega na ilości sprężyn zastosowanych w konstrukcji. Materace pocketowe mają 262 szt/m2 a materace multipocketowe 510 szt/m2. Standardowa wysokość sprężyn w materacach 105x200 cm kieszeniowych wynosi 12 cm, ale oferujemy również materace mini z 6 centymetrowymi sprężynami oraz max, gdzie długość sprężyn wynosi 17 cm.

Do 28% rabatu na standardowe rozmiary rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023