• Kategorie
  • Szukaj
  • Materac 60x200 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Potrzebujesz pomocy przy zakupie nowego materaca 60x200 cm? Skontaktuj się z naszymi konsultantami drogą telefoniczną, mailową lub za pośrednictwem czatu. Chętnie zaproponują Ci konkretne modele, z parametrami odpowiadającymi Twoim oczekiwaniom.

 

Szukasz materaca 60x200 cm dla dziecka lub nastolatka? Rozejrzyj się w naszej ofercie. Posiadamy materace w każdej twardości, w każdym typie. Asortyment jest bardzo zróżnicowany i każdy znajdzie dla siebie odpowiedni model. Materace 60x200 cm mają różną wysokość i odmienne właściwości. Występują w czterech twardościach: miękkiej (do 60 kg), średnio twardej (60-100 kg), twardej (ponad 100 kg) i bardzo twardej (ponad 120 kg).

Jaki materac 60x200 cm wybrać dla małego dziecka

Jeżeli wyposażasz dziecięcy pokój i szukasz materaca 60x200 cm dla kilkulatka sprawdź ofertę materacy piankowych. Waga małych dzieci nie przekracza wartości 60 kg, nie ma więc potrzeby inwestowania w materac na konstrukcji sprężynowej jeżeli za jakiś czas i tak planujemy jego wymianę. Materace 65x200 cm piankowe są lekkie, przewiewne i charakteryzują się właściwościami antybakteryjnymi i antyalergicznymi. Możesz wybrać podstawową piankę spośród dwóch czyli pianki T25 lub pianki wysokoelastycznej HR w przypadku średniej twardości lub podwójną piankę termoelastyczną visco memory, gdy chcemy uzyskać powierzchnię miękką.

Jaki materac 60x200 cm dla osoby dorosłej

Czasem powierzchnia pokoju zmusza nas do spania na wąskim materacu 70x200 cm. Zadbajmy wówczas o dobrze dobrane parametry materaca, które wynagrodzą niewielką powierzchnię do snu. Osoba dorosła, której waga przekracza 60 kg powinna zakupić model na konstrukcji sprężynowej lub trwały i odporny na wypracowanie materac z rdzeniem lateksowym. Doradzamy powierzchnię średnio twardą, twardą lub przy wadze przekraczającej 120 kg bardzo twardą.

Do produkcji naszych materacy używamy certyfikowanych materiałów. Surowce są bardzo zróżnicowane. Oferujemy materace lateksowe, materace termoelastyczne, materace kokosowe i materace z trawą morską oraz dodatkowo usztywniane materace z końskim włosiem. Materace produkujemy w ciągu trzech dni roboczych, niezależnie od ich typu oraz rozmiaru.

Do 28% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.06.2023