• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 100x175 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dnidni

Materac 100x175 cm dla rosnącego dziecka powinien być komfortowy i cechować się właściwościami, które zapewnią mu prawidłowy rozwój. Odpowiednia twardość zapewni właściwe wsparcie dla kręgosłupa, odciąży mięśnie i stawy. Materac powinien być również trwały, odporny na intensywną eksploatację.

 

Materace 100x175 cm są produkowane w ciągu 3 dni roboczych. Nie magazynujemy ich, od razu po wyprodukowaniu przekazywane są firmie transportowej. Nasi klienci otrzymują czysty, nie odleżany materac, nie narażony na długie działanie kurzu czy wilgoci. Materace 95x175 cm transportowane są zewnętrzną firmą według ściśle ustalonych zasad. Materacy nie zginamy i nie rolujemy, przewożone są na płasko czyli w formie rozłożonej na dłuższym boku. Produkty nie leżą jeden na drugim, nie gniotą się więc pod własnym ciężarem. Oferujemy cztery twardości materacy oraz każdy z dostępnych na rynku materacy wkład wewnętrzny.

Cztery twardości materaca 100x175 cm dla każdego

Materace 100x175 cm dzielimy według czterostopniowej skali twardości na:

Twardość powierzchni uzyskujemy za pomocą różnorodnych surowców. Wszystkie stosowane przez nas materiały posiadają certyfikaty i atesty gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania. Materace termoelastyczne z podwójnej pianki visco memory będą materacami miękkimi, ale gdy zastosujemy pojedynczą warstwę wówczas otrzymamy powierzchnię średnio twardą. Kupując materac twardy klient decyduje czy wybrać model z warstwą kokosu czy materac z trawą morską. Do wyboru również rodzaj zastosowanej pianki czyli pianka wysokoelastyczna HR lub pianka T25. Klient decyduje o właściwościach swojego materaca 105x175 cm a także o jego ostatecznej cenie.

Materac 100x175 cm piankowy czy materac sprężynowy – co lepsze?

Materace różnią się nie tylko twardością lecz również budową i odpornością na obciążenia. Decyduje o tym w dużej mierze rdzeń materaca. Może być wykonany z jednolitego bloku z pianki lub posiadać jedną z dwóch typów sprężyn: bonellową lub kieszeniową. Wśród materacy piankowych wyróżniamy dwa rodzaje: materace lateksowe – bardzo komfortowe i odporne na duże obciążenia, odpowiednie dla każdego niezależnie od wieku czy wagi oraz materace z pianki wysokoelastycznej HR lub T25 (to klient decyduje, która zostanie użyta w materacu) – dedykowane osobom lekkim, których waga nie przekracza 60 kg. Materace sprężynowe dzielimy na materace bonellowe oraz materace kieszeniowe. Wykonane są z różnych sprężyn i posiadają odmienne cechy jak na przykład elastyczność powierzchniowa (sprężyny bonellowe) lub elastyczność punktowa (sprężyny kieszeniowe). Wśród materacy kieszeniowych wyróżniamy dodatkowo materace pocketowe (ilość sprężyn wynosi 262 szt/m2) oraz materace multipocketowe (ilość sprężyn wynosi 510 szt/m2).

Do 28% rabatu na standardowe rozmiary rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023