• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 100x215 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Nie potrafisz zdecydować się na konkretny model materaca 100x215 cm? Zadzwoń lub napisz, nasi konsultanci z przyjemnością polecą Ci najlepszą opcję. Podaj swoją wagę, a resztę Ci wyjaśnimy. Podpowiemy jaka twardość będzie najlepsza, jakimi cechami charakteryzują się poszczególne surowce, który typ rdzenia będzie najtrwalszy.

 

Produkujemy materace 100x215 cm wysokiej jakości. Starannie dobieramy stosowane surowce, które posiadają niezbędne certyfikaty i są bezpieczne dla dzieci i alergików. Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem. Oferujemy profesjonalną pomoc w wyborze właściwego materaca 105x215 cm. Można się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo oraz za pośrednictwem czatu. Odpowiednio dobrany materac zapewnia komfortowy sen, optymalne wsparcie sylwetki i jest odporny na wypracowanie, trwały. Jak dobrać właściwe parametry, by otrzymać powyższe cechy?

Cztery twardości materaca 100x215 cm do wyboru

Zarówno osoby lekkie (waga do 60 kg) jak i osoby bardzo ciężkie (waga przekraczająca 120 kg) znajdą materac 95x215  cm o odpowiedniej twardości dopasowanej do wagi. Nasze materace dzielimy według czterostopniowej skali na: materace miękkie, materace średnio twarde, materace twarde, materace bardzo twarde. Odpowiednią twardość zyskuje się poprzez zastosowanie różnorodnych materiałów. Materace miękkie (do wagi 60 kg) otrzymujemy poprzez zastosowanie podwójnej warstwy pianki termoelastycznej visco memory. Materace średnie to najróżnorodniejsza i najbardziej rozbudowana oferta materacy 100x215 cm. Przeznaczone są dla osób z przedziału wagowego 60-100 kg. Zaliczamy do nich materace lateksowe, materace z pianką profilowaną molet, materace z profilowaną pianką visco memory, materace z pianką T25 i wysokoelastyczną HR oraz z pojedynczą warstwą pianki visco memory. Przy wadze przekraczające 100 kg rekomendujemy materace z kokosem lub materace z trawą morską a przy wadze ponad 120 kg warto wybrać materac z końskim włosiem czyli z dodatkową warstwą materaca bardzo twardego, wykonanego z podwójnej pianki kokosowej.

Szybka produkcja i profesjonalna wysyłka materaca 100x215  cm

Wszystkie nasze materace, niezależnie od tego czy mają standardowy czy niestandardowy rozmiar, produkujemy w ciągu trzech dni roboczych. Po tym czasie przekazywane są firmie transportowej, która ma od 1 do 7 dni na dostarczenie produktu do klienta. Niezależnie od rozmiaru materace przewożone są na dłuższym boku, nie są rolowane ani składane. Przewożenie na płasko gwarantuje trwałość sprężyn . Mamy pewność, że w czasie transportu nie ulegną one uszkodzeniu.

Do 28% rabatu na standardowe rozmiary rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023