• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 105x170 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Produkujemy materace standardowe i niestandardowe 105x170 cm. Maksymalny czas wykonania materaca i przekazania go przewoźnikowi to trzy dni robocze. Przykładamy dużą wagę do jakości surowców i wykonania każdego poszczególnego modelu. Satysfakcja klienta to dla nas priorytet.

Najwygodniejszy materac 105x170 cm

 

Relaksujący i regenerujący sen wpływa pozytywnie na samopoczucie i zdrowie każdego z nas. W łóżku spędzamy kilka godzin dziennie, więc materac 105x170 cm na którym śpimy, powinien być dobrze dopasowany do naszych preferencji. Właściwie dobrana powierzchnia snu charakteryzuje się odpowiednią twardością, trwałością rdzenia materaca 110x170 cm oraz spełniającymi wymagania surowcami.

Wysoka jakość odpoczynku na materacu 105x170 cm

Materac o właściwie dopasowanej twardości dobrze wspiera sylwetkę i kręgosłup. Powierzchnia nie może być zbyt twarda ani zbyt miękka. Na zbyt twardym podłożu możemy odczuwać takie dolegliwości jak drętwienie i cierpnięcie kończyn, uczucie połamania, ucisk na naczynia krwionośne. Na zbyt miękkim materacu 100x170 cm kręgosłup będzie nam się wyginał w pałąk i możemy odczuwać z jego strony dolegliwości bólowe. Twardość materaca należy dopasować do wagi jego użytkownika. Materace podzieliliśmy według czterostopniowej skali na:

Twardość powierzchni uzyskiwana jest za pomocą różnych surowców. Na przykład materace miękkie posiadają podwójną warstwę pianki termoelastycznej visco memory amaterace kokosowe i materace z trawą morską to modele twarde. Nasi klienci decydują o ostatecznej budowie materaca 105x170 cm (wybierając rodzaj pianki czyli HR lub T25 oraz w przypadku modeli twardych warstwę utwardzającą) oraz tym samym jego cenie.

Szybka produkcja i profesjonalny transport materaca 105x170 cm

Materace 105x170 cm produkujemy w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych. Nie magazynujemy ich. Po wyprodukowaniu przekazujemy je firmie transportowej, która dostarcza je do klienta w ciągu 1 do 7 dni roboczych. Przewożone są na dłuższym boku, nie zwijamy ich i nie zginamy. Taka forma transportu daje pewność, że materac a w szczególności konstrukcja sprężynowa nie ulegną uszkodzeniu. Nasze materace 105x170 cm produkowane są z wysokiej jakości materiałów, atestowanych i certyfikowanych.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023