• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 115x190 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Masz przestrzenną sypialnię lub pokój dziecka? Umieść w nim łóżko z materacem 115x190 cm, gwarantujące dużą swobodę ruchów, wygodę i spokojny sen. Zadbaj o odpowiednią twardość, w przypadku materacy dla dzieci są to zazwyczaj materace miękkie lub średnio twarde, dla dorosłych średnio twarde, twarde i bardzo twarde (powyżej wagi 120 kg).

Dla kogo materac 115x190 cm będzie idealny?

 

Relaksujący i regenerujący sen wpływa pozytywnie na samopoczucie i zdrowie każdego z nas. W łóżku spędzamy kilka godzin dziennie, więc materac 115x190 cm na którym śpimy, powinien być dobrze dopasowany do naszych preferencji. Właściwie dobrana powierzchnia snu charakteryzuje się odpowiednią twardością, trwałością rdzenia materaca 120x190 cm oraz spełniającymi wymagania surowcami.

Wysoka jakość odpoczynku na materacu 115x190 cm

Materac o właściwie dopasowanej twardości dobrze wspiera sylwetkę i kręgosłup. Powierzchnia nie może być zbyt twarda ani zbyt miękka. Na zbyt twardym podłożu możemy odczuwać takie dolegliwości jak drętwienie i cierpnięcie kończyn, uczucie połamania, ucisk na naczynia krwionośne. Na zbyt miękkim materacu 110x190 cm kręgosłup będzie nam się wyginał w pałąk i możemy odczuwać z jego strony dolegliwości bólowe. Twardość materaca należy dopasować do wagi jego użytkownika. Materace podzieliliśmy według czterostopniowej skali na:

Twardość powierzchni uzyskiwana jest za pomocą różnych surowców. Na przykład materace miękkie posiadają podwójną warstwę pianki termoelastycznej visco memory amaterace kokosowe i materace z trawą morską to modele twarde. Nasi klienci decydują o ostatecznej budowie materaca 115x190 cm (wybierając rodzaj pianki czyli HR lub T25 oraz w przypadku modeli twardych warstwę utwardzającą) oraz tym samym jego cenie.

Szybka produkcja i profesjonalny transport materaca 115x190 cm

Materace 115x190 cm produkujemy w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych. Nie magazynujemy ich. Po wyprodukowaniu przekazujemy je firmie transportowej, która dostarcza je do klienta w ciągu 1 do 7 dni roboczych. Przewożone są na dłuższym boku, nie zwijamy ich i nie zginamy. Taka forma transportu daje pewność, że materac a w szczególności konstrukcja sprężynowa nie ulegną uszkodzeniu. Nasze materace 115x190 cm produkowane są z wysokiej jakości materiałów, atestowanych i certyfikowanych.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023