• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 115x210 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Materac dla singla nie musi mieć standardowej 80 cm szerokości. Jeżeli tylko masz ochotę i miejsce możesz pozwolić sobie na materac 115x210 cm, który umożliwi Ci przybranie ulubionej pozycji i jej swobodną zmianę. Równie ważna jest dobrze dobrana twardość. Materac nie może być zbyt miękki ani zbyt twardy.

Wybierz komfortowy materac 115x210 cm

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem sklepu. Oferujemy różnorodne materace 115x210 cm przez co wybór jednego, konkretnego modelu może sprawić trudność mało doświadczonej w tym temacie osobie. Dlatego zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Możesz do nas zadzwonić, napisać na czacie lub wysłać e-mail. Wybierz formę kontaktu, która najbardziej Ci odpowiada. Nasi konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą wybrać najlepszy model materaca 120x210 cm.

Wysokogatunkowe materace 115x210 cm

Wszystkie materace dostępne na naszej stronie wykonane są z certyfikowanych materiałów najwyższej jakości. Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta, dlatego do zamówień podchodzimy bardzo indywidualnie. Doradzamy odpowiednią twardość i typ materaca. Zwracamy uwagę na rodzaj materiałów, z których wykonana jest zewnętrzna warstwa materaca 110x210  cm. Nie każdy rozumie różnice pomiędzy pianką visco memory i lateksem lub wie czym charakteryzuje się materac lateksowy a czym materac kieszeniowy, dlatego poniżej garść przydatnych informacji.

Rodzaje materacy 115x210 cm i ich właściwości

Wyróżniamy kilka podziałów materacy. Jeden z nich to podział na twardości. Skala ma cztery stopnie i wyróżniamy w niej:

Materace dzielimy również według rodzaju rdzenia na: materace piankowe (z pianki T25 lub pianki HR), materace lateksowe, materace kieszeniowe (materace pocketowe ze sprężynami w ilości 262 szt/m2 i materace multipocketowe ze sprężynami w ilości 510 szt/m2) oraz materace bonellowe. Warstwy zewnętrzne wpływają bezpośrednio na odczuwany komfort. Materace termoelastyczne wykonane są z pianki visco memory, materace kokosowe z warstwy kokosa. Wyróżniamy jeszcze materace z trawą morską, materace z końskim włosiem, materace profilowane molet i materace profilowane visco memory. Każdy posiada indywidualne cechy.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 11.12.2023