• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 130x205 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Produkujemy materace 130x205 cm o wysokim poziomie jakości, gwarantujące luksusowy komfort i funkcjonalne. Wykonane są z certyfikowanych surowców, są bezpieczne dla dzieci i alergików. Pianki wysokiej jakości posiadają właściwości antyalergiczne, antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Materace z wkładem sprężynowym są bardzo trwałe i odporne na obciążenia.

Jaki materac 130x205 cm wybrać?

 

Materac 130x205 cm z dobrze dopasowanymi parametrami takimi jak twardość, typ rdzenia oraz materiały zapewni komfort nawet najbardziej wymagającym klientom. Oferujemy produkty wysokiej jakości, wykonane z niezwykłą starannością, trwałe i solidne. Wszystkie stosowane przez nas surowce są sprawdzone i bezpieczne, posiadają niezbędne certyfikaty. Materace 125x205 cm są dostępne w różnorodnych wariantach.

Ciesz się komfortowym wypoczynkiem na materacu 130x205 cm

Twardość materaca to jeden z głównych czynników, które bezpośrednio wpływają na wrażenia użytkownika materaca. Źle dobrana niemal natychmiast daje znak, że nie zapewni komfortowych warunków do snu. Materac 135x205 cm nie może być zbyt twardy ani zbyt miękki, gdyż poza brakiem wygody może być przyczyną nieprzyjemnych dolegliwości jak bóle pleców i kręgosłupa, cierpnięcie i drętwienie nóg oraz rąk a także bezsenności. Materac o odpowiedniej twardości dobrze wspiera sylwetkę, podpiera kręgosłup, dopasowuje się do krzywizn ciała. Jak ją dobrać, by materac dobrze spełniał swoją rolę? Nasze produkty usystematyzowaliśmy według czterostopniowej skali i przedziałów wagowych na:

Powyższy podział znacznie ułatwia dokonanie właściwego wyboru.

Różnice w budowie materaca 130x205 cm

Materace różnią się wieloma cechami. Między innymi konstrukcją. Wyróżniamy materace piankowe, materace lateksowe, materace kieszeniowe oraz materace bonellowe. Z czego wykonane są poszczególne typy? Materac lateksowy jak sama nazwa wskazuje wykonany jest z bloku pianki lateksowej o grubości 16 cm. Materace piankowe mogą być wykonane z pianki wysokoelastycznej HR lub pianki T25. O tym, która z nich zostanie użyta decyduje klient. Tak samo jak o ostatecznej budowie materaca twardego. Do wyborumaterac kokosowy lub materac z trawą morską. Dużą trwałością odznaczają się materace sprężynowe. Wyróżniamy dwa główne rodzaje czyli charakteryzujące się elastycznością powierzchniową i wykonane z połączonych ze sobą sprężyn w kształcie klepsydry materace bonellowe oraz materace kieszeniowe. Cechuje je elastyczność punktowa, którą zyskują dzięki niezależnej pracy cylindrycznych sprężyn umieszczonych w materiałowych kieszonkach.

BLACK WEEK: Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 28.11.2023