• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 130x230 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Oferujemy materace 130x230 cm na sprężynie bonellowej oraz kieszeniowej. Sprężyny różnią się nie tylko kształtem, lecz również sposobem funkcjonowania. Materace bonellowe mają elastyczność powierzchniową natomiast kieszeniowe – elastyczność punktową. Z tego względu te drugie sprawdzą się znacznie lepiej, gdy materac dzielą dwie osoby.

Nowoczesne materace 130x230 cm dla każdego

 

Proponujemy Państwu różnorodne materace 130x230 cm. To produkty wysokiej jakości, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Wykonane są z certyfikowanych surowców, bezpiecznych i sprawdzonych. Nasze materace130x230 cm przygotowujemy z dużą starannością i dbałością o szczegóły. Liczą się takie detale jak zdejmowany pokrowiec, który można wyprać, transport w formie rozłożonej, bez zwijania i rolowania czy równie ważne profesjonalne doradztwo oraz kontakt z konsultantami. Całość składa się na wysoki standard zarówno obsługi jak i produktów.

Co znajduje się w naszej ofercie materacy 130x230 cm

Główny asortyment naszego sklepu stanowią komfortowe materace. Dodatkowo oferujemy praktyczne i funkcjonalne nakładki na materac oraz samodzielnie sprzedawane pokrowce. Materace nawierzchniowe są przydatne w każdym domu. Pełnią funkcję zabezpieczającą materac przed zniszczeniem oraz zmieniają w razie potrzeby twardość powierzchni (mogą ją zmiękczyć lub utwardzić). Szyjemy również pokrowce na indywidualne zamówienie klienta. Do wyboru kilka rodzajów a wśród nich: Aloe Vera, Bamboo, Silver, pikowany i niepikowany Jersey, Tencel oraz Żakard w grafitowym kolorze. Podstawą oferty są jednak materace w różnych szerokościach i długościach różniących się co 5 cm.

Rodzaje materaców 130x230 cm

Materace 125x230 cm różnią się między sobą rodzajem wkładu wewnętrznego oraz twardością. Wyróżniamy więc materace miękkie, materace średnio twarde, materace twarde oraz materace bardzo twarde. Stopień twardości powierzchni uzyskują poprzez zastosowanie odpowiednich surowców na warstwy zewnętrzne. Materace termoelastyczne z podwójną warstwą pianki visco memory to modele miękkie natomiast materace kokosowe lub materace z warstwą trawy morskiej to modele twarde. Wybór jest bardzo różnorodny. Wierzchnia warstwa wpływa na odczuwany komfort, za trwałość materaca 135x230 cm i odpowiednie wsparcie sylwetki odpowiada rodzaj rdzenia. Według tego kryterium materace dzielimy na piankowe i materace lateksowe, na materace bonellowe oraz na materace kieszeniowe. Osoby najlżejsze, których waga nie przekracza 60 kg, głównie dzieci z pewnością wyśpią się na materacu piankowym. Cięższe osoby, które nie chcą materaca sprężynowego powinny wybrać materac lateksowy. Materac bonellowy charakteryzuje się elastycznością powierzchniową, natomiast materace kieszeniowe elastycznością punktową. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z cechami poszczególnych rodzajów materacy. Warto zasięgnąć opinii naszych doradców kontaktując się mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem czatu.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 11.12.2023