• Kategorie
  • Szukaj
  • Materac 145x170 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Chcesz by Twoje dziecko spało spokojnie i wygodnie? Wybierz materac 145x170 cm z naszej różnorodnej oferty. Produkujemy materace w standardowych i nietypowych rozmiarach. Dostępne są wszystkie cztery twardości, każdy rodzaj rdzenia. Stosowane surowce posiadają certyfikaty i atesty potwierdzające ich bezpieczeństwo.

 

Nasze materace produkujemy z dbałością o najmniejszy szczegół. Stosujemy tylko certyfikowane i najwyższej jakości materiały o doskonałych parametrach. Zależy nam na satysfakcji i pełnym zadowoleniu każdego klienta, od najmłodszego do najstarszego, lekkiego i bardzo ciężkiego, bardziej i mniej wymagającego. Nasza oferta jest mocno rozbudowana i różnorodna.

 

Materace 145x170 cm zapewniają maksimum komfortu

Na uwagę zasługuje nie tylko różnorodność w wyborze typów materaca czy materiałów lecz również w rozmiarach. Produkujemy je co 5 cm. Materace w niestandardowych rozmiarach znajdują się w standardowej ofercie i są produkowane w ciągu trzech dni roboczych podobnie jak modele standardowe. Oferujemy cztery twardości materacy:

Materace miękkie dedykowane są dzieciom i osobom o wadze nie wyższej jak 60 kg. Materace 140x170 cm średnio twarde skierowane są do najliczniejszej grupy odbiorców czyli osób ważących od 60 do 100 kg. Poza twardością klient musi jeszcze pamiętać o wybraniu typu rdzenia. Według tego podziału wyróżniamy materace lateksowe, materace bonellowe, materace kieszeniowe i materace piankowe.

Materace 145x170 cm zapewniają maksimum komfortu

Jak już wspominaliśmy na produkcję materacy 145x170 cm przeznaczamy maksymalnie trzy dni robocze. Następnie przekazywane są firmie transportowej. Są przewożone według ustalonych standardów czyli w formie rozłożonej bez zginania i rolowania, ułożone na dłuższym boku by nie gniotły się wzajemnie pod własnym ciężarem. Dbamy o to by nasze produkty trafiły do klienta w nienaruszonym stanie.

Do 28% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.06.2023