• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 155x210 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Wybierz materac 155x210 cm, który zapewni Ci odpowiedni relaks i komfort, pozwoli odpocząć ciału. Nasze produkty odznaczają się wysoką klasą, estetyką, ergonomicznością. Materac dwustronny to praktyczny wybór ze względu na jego funkcjonalność. Możliwość użytkowania obu stron wydłuża również jego żywotność.

Wybierz komfortowy materac 155x210 cm

 

Produkujemy komfortowe, wysokiej jakości materace 155x210 cm dla każdego. Posiadamy odpowiednie modele dla dzieci, nastolatków i dorosłych. Dla osób lekkich i ciężkich, droższe i tańsze. Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta. Zapoznaj się z pełną ofertą i zostań posiadaczem wygodnego materaca, który uprzyjemni Ci conocną regenerację.

Duży wybór materacy 155x210 cm

Oferujemy Państwu różnorodne materace, które cechują się wysoką jakością wykonania. By materac spełniał swoją rolę musi mieć odpowiednio dobrane parametry, indywidualnie dopasowane do użytkownika. Te parametry to twardość, rdzeń materaca oraz rodzaj wykorzystanych surowców. Od czego zacząć? Na początek określmy twardość materaca 160x210 cm, która naprowadzi nas na dalsze parametry. Dobieramy ją do wagi ciała a podział przedstawia się następująco:

Osoby lekkie wymagają mniej stabilnego podparcia od tych cięższych. Dlatego wystarczającym zakupem dla dzieci będą materace piankowe, wykonane z pianki T25 lub wysokoelastycznej HR. Materace pod wpływem dużego ciężaru mogą się szybko wypracować i stać się niewygodne. Dlatego jeżeli zależy nam na wkładzie wykonanym z pianki ale waga przekracza 60 kg wybierzmy luksusowy, komfortowy i bardzo trwały materac lateksowy. Odporne na wypracowanie są również materace z wkładem sprężynowym czyli materace bonellowe oraz materace kieszeniowe.

Materac kieszeniowy a materac 155x210 cm bonellowy

Czym różnią się te dwa podstawowe materace sprężynowe? Przede wszystkim budową. Materace 150x210 cm bonellowe wykonane są ze sprężyn w kształcie klepsydry, połączonych ze sobą sztywnym drutem tworząc wzór siatki. Ciężar jest pomiędzy nie równomiernie rozkładany a materac posiada elastyczność powierzchniową. Materace kieszeniowe wykonane są z cylindrycznych sprężyn umieszczonych w materiałowych kieszonkach, pracują niezależnie od siebie. Materac ugina się tylko w miejscu nacisku, materac posiada więc elastyczność punktową. Materace kieszeniowe dzielimy na materace pocketowe (ilość sprężyn to 262 szt/m2) oraz materace multipocketowe (ilość sprężyn to 510 szt/m2).

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 11.12.2023