• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 160x180 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Materac 160x180 cm dla pary o dość dużej przestrzeni zapewni komfort, swobodną zmianę pozycji i więcej luzu. Poza rozmiarem ważne są jednak i inne parametry, między innymi twardość, typ konstrukcji a nawet cechy zastosowanych materiałów (np. plastyczność pianki visco memory czy sprężystość lateksu).

Najlepszy materac 160x180 cm

 

Produkujemy materace 160x180 cm wysokiej jakości. Starannie dobieramy stosowane surowce, które posiadają niezbędne certyfikaty i są bezpieczne dla dzieci i alergików. Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem. Oferujemy profesjonalną pomoc w wyborze właściwego materaca 155x180 cm. Można się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo oraz za pośrednictwem czatu. Odpowiednio dobrany materac zapewnia komfortowy sen, optymalne wsparcie sylwetki i jest odporny na wypracowanie, trwały. Jak dobrać właściwe parametry, by otrzymać powyższe cechy?

Cztery twardości materaca 160x180 cm do wyboru

Zarówno osoby lekkie (waga do 60 kg) jak i osoby bardzo ciężkie (waga przekraczająca 120 kg) znajdą materac 165x180 cm o odpowiedniej twardości dopasowanej do wagi. Nasze materace dzielimy według czterostopniowej skali na: materace miękkie, materace średnio twarde, materace twarde, materace bardzo twarde. Odpowiednią twardość zyskuje się poprzez zastosowanie różnorodnych materiałów. Materace miękkie (do wagi 60 kg) otrzymujemy poprzez zastosowanie podwójnej warstwy pianki termoelastycznej visco memory. Materace średnie to najróżnorodniejsza i najbardziej rozbudowana oferta materacy160x180 cm. Przeznaczone są dla osób z przedziału wagowego 60-100 kg. Zaliczamy do nich materace lateksowe, materace z pianką profilowaną molet, materace z profilowaną pianką visco memory, materace z pianką T25 i wysokoelastyczną HR oraz z pojedynczą warstwą pianki visco memory. Przy wadze przekraczające 100 kg rekomendujemy materace z kokosem lub materace z trawą morską a przy wadze ponad 120 kg warto wybrać materac z końskim włosiem czyli z dodatkową warstwą materaca bardzo twardego, wykonanego z podwójnej pianki kokosowej.

Szybka produkcja i profesjonalna wysyłka materaca 160x180 cm

Wszystkie nasze materace, niezależnie od tego czy mają standardowy czy niestandardowy rozmiar, produkujemy w ciągu trzech dni roboczych. Po tym czasie przekazywane są firmie transportowej, która ma od 1 do 7 dni na dostarczenie produktu do klienta. Niezależnie od rozmiaru materace przewożone są na dłuższym boku, nie są rolowane ani składane. Przewożenie na płasko gwarantuje trwałość sprężyn . Mamy pewność, że w czasie transportu nie ulegną one uszkodzeniu.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 11.12.2023