• Kategorie
  • Szukaj
  • Materac 175x220 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji. Nie wiesz na który model materaca 175x220 cm się zdecydować? Zachęcamy do kontaktu. Wspólnie z naszymi doradcami określicie najodpowiedniejsze parametry takie jak twardość materaca czy wkład wewnętrzny oraz dowiesz się jaka występuje różnica pomiędzy poszczególnymi surowcami wykorzystanymi w budowie.

 

Dbamy o potrzeby wszystkich naszych klientów, dlatego w naszym asortymencie znajdują się zarówno materace 175x220 cm tańsze, niskobudżetowe jak i droższe, luksusowe. Wszystkie wykonane są z certyfikowanych materiałów najwyższej jakości i tworzone z dużą starannością i dbałością o każdy szczegół.

Wysypiaj się na wygodnym materacu 175x220 cm

Oferujemy bardzo różnorodny asortyment materacy 170x220 cm. Posiadamy modele w każdym typie rdzenia czyli piankowe, z rdzeniem lateksowym, materace bonellowe oraz materace 180x220 cm kieszeniowe. Wkład wewnętrzny materaca wpływa na jego odporność na obciążenia i tym samym trwałość.Materace piankowe (zarówno wykonane z pianki T25 jak i wysokoelastycznej HR) nie nadają się dla osób cięższych, gdyż szybko się wypracują i stracą pierwotną formę. Sprawdzą się za to doskonale jako materace dziecięce. Pary powinny rozważyć zakup materaca kieszeniowego w wersji pocketowej (sprężyny w ilości 262 szt/m2) lub multipocketowej (sprężyny w ilości 510 szt/m2), które dzięki elastyczności punktowej zapewnią im komfortowe warunki wypoczynku w przeciwieństwie do bonellowego, który posiada elastyczność powierzchniową i sprawdzi się przede wszystkim u osoby śpiącej pojedynczo.

Dobierz materac 175x220 cm do wagi i preferencji

Wybór odpowiedniego materaca polega na dobraniu właściwych parametrów, przede wszystkim twardości. Dobieramy ją do wagi. Dzięki temu sylwetka oraz kręgosłup są odpowiednio wsparte. Materace 115x200 cm podzielone są według czterostopniowej skali, do której przypisany jest odpowiedni przedział wagowy. Skala przedstawia się następująco:

  • materace miękkie – dla wagi nie przekraczającej 60 kg, wykonane są z podwójnej warstwy pianki termoelastycznej visco memory

  • materace średnio twarde – dla przedziału wagowego 60-100 kg, wykonane z takich surowców jak lateks, pianka T25, pianka wysokoelastyczna HR i termoelastyczna visco memory oraz pianek moletowanych

  • materace twarde – dla wagi przekraczającej wartość 100 kg i zaliczamy do nich materace kokosowe oraz materace z trawy morskiej

  • materace bardzo twarde – dla ważących ponad 120 kg, wykonane z podwójnej warstwy kokosowej a w niektórych modelach dodatkowo z warstwą końskiego włosia.

Do 28% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 11.06.2023