• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 200x220 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Nasze materace 200x220 cm są komfortowe i elegancko wykonane. Doskonałej jakości materiały, wysoki poziom wykonania to niepodważalne atuty. Materace produkujemy w ciągu 3 dni. Transportujemy na płasko, czyli ułożone bokiem jeden obok drugiego. Nie gniotą się pod własnym ciężarem. Mamy pewność, że do klienta trafi pełnowartościowy produkt.

Wybierz najlepszy materac 200x220 cm

 

Materace w rozmiarze 200x220 cm znajdą zastosowanie zarówno w pokoju dziecka jak i w sypialni osoby dorosłej. Z pewnością jednak poza rozmiarem niewiele będzie je łączyć. Parametry materaca powinny być dopasowane do wagi oraz preferencji użytkownika. Do wyboru między innymi twardość materaca oraz typ wkładu wewnętrznego. Wszystkie materace podzielone są na cztery kategorie twardości, do których dopasowane są odpowiednie przedziały wagowe. Poniżej podział materacy:

Materac 200x220 cm dla osoby lekkiej

Dzieci, nastolatki oraz osoby dorosłe, których waga nie przekracza 60 kg powinny się czuć komfortowo na materacu miękkim, który jest do takiej wagi przypisany. Powierzchnia uzyskiwana jest poprzez zastosowanie podwójnej warstwy pianki termoelastycznej visco memory. Materac 195x220 cm średnio twardy to rozwiązanie dla osób preferujących nieco twardsze powierzchnie. Ta kategoria materacy jest bardzo zróżnicowana, jest również jedną z najczęściej wybieranych. Materace średnio twarde mogą mieć powierzchnię wykonaną z pianki visco memory, lateksu, pianki T25 lub pianek moletowanych. Właściwości materaca termoelastycznego różnią się od właściwości materaca 210x220 cm lateksowego. By w pełni wykorzystać cechy poszczególnych surowców należy je wcześniej poznać.

Materac 200x220 dla osób cięższych

Jeżeli Twoja waga przekracza wartość 100 kg zalecamy wybór materaca twardego lub bardzo twardego. Warstwa twarda wykonana jest z kokosa lub trawy morskiej (to klient o tym decyduje) natomiast warstwa bardzo twarda z podwójnej warstwy kokosowej oraz w niektórych modelach z dodatkowo z warstwykońskiego włosia, które usztywnia i stabilizuje całą konstrukcję. Osoba ciężka powinna także wybrać materac na konstrukcji sprężynowej. W przypadku pojedynczego łóżka może to być zarówno materac kieszeniowy jak i tańszy materac bonellowy.

Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023