• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 65x150 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Dzieci zasługują na wszystko co najlepsze. W każdej dziedzinie. Wygodny materac 65x150 cm to nie tylko inwestycja w jego komfortowy sen, ale przede wszystkim w zdrowy i prawidłowy rozwój Twojego dziecka. Na odpowiednio dobranym materacu sylwetka oraz kręgosłup dziecka są optymalnie wsparte.

Fachowa pomoc w wyborze materaca 65x150 cm zawsze się przyda, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Wspólnie wybierzemy optymalny model, który zagwarantuje wygodę i przyjemny wypoczynek. Oferujemy kilka możliwości kontaktu. Można do nas zadzwonić, napisać e-mail lub połączyć się na czacie.

Wysoka jakość materacy 65x150 cm

Produkujemy materace 65x150 cm ze sprawdzonych i atestowanych materiałów najwyższej jakości. Dbamy o wysoki poziom wykonania. Materace są trwałe, estetycznie wykonane a dobrze dobrane do klienta zapewniają wysoki poziom komfortu. By dobrze spełniały swoją rolę muszą mieć właściwie dobraną twardość, która ma istotny wpływ na kręgosłup i całą sylwetkę. Twardość materaca 60x150 cm dobieramy do wagi a materace podzielone są według czterostopniowej skali na:

Spotkamy się również z podziałem według typu budowy. Wyróżniamy tu materace bonellowe, materace kieszeniowe, materace piankowe oraz materace lateksowe. Każdy posiada inne właściwości i prezentuje odmienny sposób działania. Nasi klienci decydują również o tym, jaki rodzaj pianki będzie zastosowany w materacu 70x150 cm, czy będzie to pianka T25 czy pianka wysokoelastyczna HR. Osoby kupujące materac twardy mają do wyboru kokos lub trawę morską. W ofercie jeszcze materace profilowane moletowane oraz materace profilowane visco memory, materace termoelastyczne (podwójna warstwa to materace miękkie, te z pojedynczą zaliczamy do materacy średnio twardych) oraz materace z końskim włosiem. Warto przemyśleć wybór odpowiedniego materaca 65x150 cm by zapewnić sobie doskonałe warunki do snu na długi czas. W razie kłopotów z wyborem pomocą służą nasi doradcy, zachęcamy więc do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą czatu. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów.

Do 28% rabatu na standardowe rozmiary rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023