• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 75x160 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Produkujemy materace 75x160 cm dla dzieci piankowe, bonellowe i kieszeniowe. Dostępne są we wszystkich stopniach twardości od miękkich, przez średnio twarde, twarde aż po bardzo twarde. Jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze zachęcamy do kontaktu.

Jakie materac 75x160 cm wybrać?

 

Sprawdź naszą ofertę i wybierz jeden z bardzo komfortowych materacy 75x160 cm, by spać spokojnie i wygodnie. Oferujemy bogaty asortyment modeli o zróżnicowanej twardości, konstrukcji i różnorodnych surowcach. Nasze produkty cechują się wysokim gatunkiem, doskonałą jakością i wykonaniem. Posiadamy bardziej dostępne cenowo materace piankowe i bonellowe oraz luksusowe materace lateksowe. Warto zainwestować również w wysokiej jakości materace pocketowe lub materace multipocketowe.

Komfortowy materac 75x160 cm to gwarancja wygodnego wypoczynku

Co decyduje o tym, że możemy określić materac mianem wygodnego? Najważniejsze są parametry dobrane indywidualnie do użytkownika. Im bardziej spersonalizowany materac 80x160 cm tym lepiej spełni oczekiwania. Na co zwrócić uwagę dokonując zakupu materaca? Najistotniejsze parametry to twardość, rdzeń materaca oraz surowce zastosowane na warstwy wierzchnie. Twardość powierzchni uzyskujemy dzięki konkretnym materiałom, a materace 70x160 cm dzielimy na cztery kategorie:

Miękką powierzchnię uzyskujemy stosując podwójną warstwę pianki termoelastycznej visco memory. Materace z tą pianką nazywamy materacami termoelastycznymi. Wśród materacy średnio twardych znajdują się materace lateksowe, materace z pianką wysokoelastyczną HR lub T25 (klient decyduje, z której z nich zbudowany będzie jego materac 75x160 cm), materace z pianką profilowaną i materace z pianką profilowaną visco memory. Do materacy twardych zaliczamy materace kokosowe i materace z trawą morską (o zastosowaniu jednego z tych dwóch surowców również decyduje klient). Materace z końskim włosiem nałożonym na podwójną warstwę kokosową to materace bardzo twarde. Dzięki dobraniu odpowiedniego rdzenia nasz materac zyska niezbędną trwałość oraz zapewni stabilne wsparcie sylwetki.

BLACK WEEK: Do 28% rabatu na rozmiary materacy - tylko do 28.11.2023