• Kategorie
  • Szukaj
  • Materac 105x210 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Masz wystarczająco duże pomieszczenie sypialniane, które nie ogranicza Twoich możliwości aranżacyjnych. Chcesz się cieszyć komfortowym snem? Wybierz szeroki materac 105x210 cm. Dzięki niemu uzupełnisz wnękę, zamówisz wymarzone łóżko na wymiar. Ten rozmiar materaca sprawdzi się zarówno w pokoju dziecięcym, u nastolatka i osoby dorosłej.

 

Bogata oferta materacy i różnorodne opcje umożliwiają znalezienie komfortowego materaca 105x210 cm każdemu klientowi. Każdy z nas ma indywidualne preferencje i upodobania, co innego lubi. Przed zakupem warto sprawdzić, jakie cechy powinien posiadać materac, by zapewnić maksimum wygody. Według jakich kryteriów dokonać wyboru, co wziąć pod uwagę?

Podstawowy podział materacy 105x210 cm

Materace dzielimy według różnych parametrów, między innymi twardości, budowy, zastosowanych surowców. A jak przedstawia się to konkretnie? Materace 110x210 cm segregowane są:

- według czterostopniowej skali twardości na:

- według budowy rdzenia na:

  • materace piankowe – rdzeń materaca 100x210 cm wykonany jest pianki T25 lub z pianki wysokoelastycznej, klient decyduje, która z nich będzie zastosowana

  • materace lateksowe – podstawę stanowi 16 cm blok pianki lateksowej, materace należą do najbardziej luksusowych

  • materace kieszeniowe – wykonane z cylindrycznych sprężyn, umieszczonych w osobnych kieszonkach, charakteryzują się elastycznością punktową, dzielimy je na materace pocketowe (ilość sprężyn wynosi 262 szt/m2) oraz materace multipocketowe (510 szt/m2)

  • materace bonellowe – zbudowane ze sprężyn w kształcie klepsydry, połączonych ze sobą sztywnym drutem. Ciężar jest pomiędzy nie równomiernie rozkładany a materac cechuje się elastycznością punktową.

- według surowców na:

Gwarancja najwyższej jakości materacy 105x210 cm

Nasze materace 105x210 cm produkowane są z najwyższej jakości, certyfikowanych surowców. Posiadają niezbędne atesty, są bezpieczne w użytkowaniu. Materace produkujemy w 3 dni robocze. Dostawa odbywa się prywatną firmą przewozową. Materace 105x210 cm dostarczane są w formie płaskiej. Nie są zginane i rolowane.

Do 28% rabatu na standardowe rozmiary i 5% na pozostałe rozmiary materacy - tylko do 02.04.2023