• Kategorie
  • Szukaj
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac 95x210 cm na wymiar - wysyłka w 3 dni - Testuj przez 30 dni

Zastanawiasz się, który materac 95x210 cm najlepiej sprosta Twoim oczekiwaniom? Jeżeli nie potrafisz zdecydować się na konkretny model sprawdź, jakimi cechami charakteryzują się poszczególne typy konstrukcji, dla jakiej wagi przeznaczona jest konkretna twardość powierzchni oraz jakie cechy maja zastosowane surowce. Skontaktuj się z naszymi doradcami.

 

Sprawdź naszą ofertę i wybierz jeden z bardzo komfortowych materacy 95x210 cm, by spać spokojnie i wygodnie. Oferujemy bogaty asortyment modeli o zróżnicowanej twardości, konstrukcji i różnorodnych surowcach. Nasze produkty cechują się wysokim gatunkiem, doskonałą jakością i wykonaniem. Posiadamy bardziej dostępne cenowo materace piankowe i bonellowe oraz luksusowe materace lateksowe. Warto zainwestować również w wysokiej jakości materace pocketowe lub materace multipocketowe.

Komfortowy materac 95x210 cm to gwarancja wygodnego wypoczynku

Co decyduje o tym, że możemy określić materac mianem wygodnego? Najważniejsze są parametry dobrane indywidualnie do użytkownika. Im bardziej spersonalizowany materac 90x210 cm tym lepiej spełni oczekiwania. Na co zwrócić uwagę dokonując zakupu materaca? Najistotniejsze parametry to twardość, rdzeń materaca oraz surowce zastosowane na warstwy wierzchnie. Twardość powierzchni uzyskujemy dzięki konkretnym materiałom, a materace 100x210 cm dzielimy na cztery kategorie:

Miękką powierzchnię uzyskujemy stosując podwójną warstwę pianki termoelastycznej visco memory. Materace z tą pianką nazywamy materacami termoelastycznymi. Wśród materacy średnio twardych znajdują się materace lateksowe, materace z pianką wysokoelastyczną HR lub T25 (klient decyduje, z której z nich zbudowany będzie jego materac 95x210  cm), materace z pianką profilowaną i materace z pianką profilowaną visco memory. Do materacy twardych zaliczamy materace kokosowe i materace z trawą morską (o zastosowaniu jednego z tych dwóch surowców również decyduje klient). Materace z końskim włosiem nałożonym na podwójną warstwę kokosową to materace bardzo twarde. Dzięki dobraniu odpowiedniego rdzenia nasz materac zyska niezbędną trwałość oraz zapewni stabilne wsparcie sylwetki.

Do 28% rabatu na standardowe rozmiary rozmiary materacy - tylko do 03.10.2023